עורך דין ליטיגציה אזרחית מסחרית

למשרדנו ניסיון רב בניהול הליכי ליטיגציה ובייצוג חברות ציבוריות ופרטיות, עסקים, מוסדות, ואנשים פרטיים בערכאות השיפוטיות וטריבונלים משפטיים אחרים, על כל דרגותיהן. החל מדיונים מול רשמי הוצאה לפועל, מפקחים על בתים משותפים, ועדות ערר, בית משפט שלום, בית משפט מחוזי, בית משפט לענייני משפחה, בית דין לענייני עבודה, בתי הדין הרבניים ועד לבית משפט עליון. כן מייצג משרדנו בהליכי בוררות וגישור.

המשרד מתמחה בליטיגציה בתחומי המשפט המסחרי-אזרחי, ומנהל הליכים משפטיים מורכבים המערבים מגוון רחב של סוגיות משפטיות וכלכליות, ובין השאר: צוואות וירושות, בנקאות והוצל"פ, כינוסי נכסים, פש"ר, פירוקים, דיני חוזים, דיני קנין ומקרקעין, דיני עבודה, לשון הרע, ביטוח, ועוד.

ליטיגציה (התדיינות משפטית) מוגדרת כמלכת המשפט. שכן כל יעוץ משפטי על ידי עורך דין (אף אם אינו עוסק בליטיגציה) מכוון לתוצאה שתהיה לדבר בבית המשפט. כך לדוגמה, האם החוזה תקף או לא, האם ניתן לבצע תכנון מס מסוים וכו'.

התמקדות המשרד בתחום הליטיגציה מסחרית, הכרת החוקים והתקנות, יחד עם ההבנה הכלכלית הרחבה של עורכי הדין במשרד, מקנה לו הצלחות גם בניהול הליכים סבוכים ומורכבים.

הניסיון הרב בניהול הליכים משפטיים, ההכרות העמוקה עם עולם בתי המשפט, סדרי הדין וניהול הוכחות וחקירות, מהווה יתרון משמעותי בכל דיון משפטי בו משתתפים עורכי הדין של המשרד.

כל תיק המגיע למשרדנו נבחן לעומק, כל העובדות והמסמכים נבדקים. לאחר בדיקה וחקירה מעמיקה, מגבשים עורכי הדין טקטיקה ואסטרטגיה להצלחה בתיק.

עורכי הדין במשרד מופיעים באופן קבוע בפני הערכאות השונות, קוצרים הצלחות רבות, וקובעים תקדימים רבים בתיקים בהם המשרד ייצג. (לחלק מפסקי הדין של המשרד ראה בעמ' פסיקה)

על מנת לשמור על זכויותיכם התקשרו עכשיו: 03-5758484.

מאמרים בנושא עורכי דין ליטיגציה אזרחית ומסחרית

מי מקבל דירת ירושה על פי דין

בקשה לביטול פסק דין בהעדר הגנה

פירוק שיתוף בדירה שהתקבלה בירושה

היטל השבחה רובע 3 בתל אביב

ביטול מתנה מחיים וביטול מתנה לאחר פטירה

פינוי שוכר בהליך מהיר

צו הפטר בהליך פשיטת רגל

התנגדות למינוי אפוטרופוס

בקשה למינוי אפוטרופוס

עיקול חשבון בנק ועיקול מסגרת אשראי

התנגדות לצו ירושה

רשלנות בנקים

התיישנות חוב ארנונה

טעות בערבות בנקאית שהופקה לצורך השתתפות במכרז

"האותיות הקטנות" של הסכמי המשכנתא

עצמאותה של הערבות הבנקאית – הארכת תוקף ערבות ללא הסכמת המתחייב

התנגדות לצוואה / התנגדות לצו קיום צוואה

פירוק שיתוף במקרקעין

דיירות מוגנת בתביעת פירוק שיתוף במקרקעין

לשון הרע – 140,000 ש"ח ללא הוכחת נזק

התנגדות למינוי מנהל עיזבון / פיטורי מנהל עיזבון

מחיקת חובות? – כל האמת שלא מספרים לך!

פסילת צוואה עקב השפעה בלתי הוגנת

פסילת צוואה בגין העדר כשרות לצוות

שיתוף בחובות ושיתוף בזכויות בין בני זוג

הסתלקות מירושה, הסכם בין יורשים וההבדלים ביניהם

העברת דירה במתנה לקרוב – העברה ללא תמורה

ירושת חשבון בנק

מחירון נוטריון 2019


כל הזכויות לתוכן האתר שמורות לבעליו. תוכן האתר אינו מהווה יעוץ משפטי, אינו מקיים יחסי עורך דין לקוח, ואינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבאתר עושה זאת על אחריותו/ה בלבד. בכל מקרה יש להיוועץ עם עורך דין ולא להסתמך על מקורות מידע כלליים. קריאה באתר מהווה הסכמה לתנאים אלו.