עמוד הבית >> עורך דין ליטיגציה

עורך דין ליטיגציה

עורכי דין ליטיגציה מסחרית – למשרד עורך דין יצחק גולדשטיין ניסיון רב בניהול הליכי ליטיגציה מסחרית והתדיינות משפטית, בייצוג חברות ציבוריות ופרטיות, עסקים, מוסדות, ואנשים פרטיים בערכאות השיפוטיות וטריבונלים משפטיים אחרים, על כל דרגותיהן. החל מדיונים מול רשמי הוצאה לפועל, מפקחים על בתים משותפים, ועדות ערר, בית משפט שלום, בית משפט מחוזי, בית משפט לענייני משפחה, בית דין לענייני עבודה, בתי הדין הרבניים ועד לבית משפט עליון. משרדנו עוסק רבות בניהול הליכי ליטיגציה אזרחית מסחרית בנושאי צוואות, ירושות, עיזבונות, מקרקעין ועוד. כן מייצג משרדנו בהליכי בוררות וגישור.

המשרד מתמחה בליטיגציה בתחומי המשפט המסחרי-אזרחי. הוא מנהל הליכים משפטיים מורכבים המערבים מגוון רחב של סוגיות משפטיות וכלכליות. בין השאר: צוואות וירושות, בנקאות והוצל"פ, כינוסי נכסים, פש"ר, פירוקים, דיני חוזים, דיני קנין ומקרקעין, דיני עבודה, לשון הרע, ביטוח, ועוד.

מהי ליטיגציה?

מהי ליטיגציה? זוהי התדיינות משפטית בין צדדים יריבים. היא מוגדרת כמלכת המשפט ולא לחינם. שכן כל יעוץ משפטי על ידי עורך דין (אף אם אינו עוסק בליטיגציה) מכוון לתוצאה שתהיה לדבר בבית המשפט. כך לדוגמה, השאלה האם חוזה תקף או לא, האם ניתן לבצע תכנון מס מסוים וכו'. בכל תשובת ייעוץ של עורך דין הוא מנסה לכוון לעמדתו של בית המשפט, אם הדבר יגיע לשם. במדינות מסוימות יש שם שונה לתפקיד עורכי דין שמופיעים בבתי המשפט לבין אלו שאינם.

מה ההבדל בין ליטיגטור לבין עורך דין?

רבים אינם יודעים מה ההבדל בין עורך דין בוגר הפקולטה למשפטים לבין ליטיגטור, שהוא עורך דין מומחה לענייני  ליטיגציה.

אם אתם צריכים מישהו שייצג אתכם בבית המשפט מול שופט ולא רק יעשה עבורך עבודה משרדית ופטירת בעיות בירוקרטיה, תזדקקו לליטיגטור מומחה. לא לכל אדם שסיים לימודי משפטים יש את היכולת לייצג לקוח מול בית המשפט. 

ניהול משפט בעזרת עו"ד שאינו בקי ברזי בתי המשפט עלולה לגרום לנזק חמור ביותר. פעמים רבות פונים אלינו באמצע תיק להציל את המצב, או להגיש ערעור בגלל ניהול לקוי של התביעה / ההגנה בעבר. 

לימודי משפטים, ההתמחות ומבחני הלשכה הם ארוכים ואינטנסיביים מאוד. על מנת לקבל רישיון עריכת דין, על המתמחים להכיר את החוקים, פסקי הדין, תקדימים וסוגיות מקצועיות שונות. לכל עו"ד התמחות מיוחדת בה הוא בקי. למשל מי שלא עסק בעריכת חוזים, לא יעסוק בכך כיוון שללא הידע המתאים יגרם נזק ללקוח. כך מי שלא ניהל תיקים בבתי המשפט, לא ינהל אותם עקב נזק ללקוחות.

בלימודי המשפטים כמעט שלא נוגעים בפרקטיקה עצמה, כמו הידע איך לטעון בפני שופט, על מה לשים את הדגש וכו'. לא מספיק להכיר את התיק לעומקו אלא גם לדעת להעלות את הטיעונים הנכונים, מה להוכיח וכיצד, להביא החומר לשופט באופן ברור ומסודר, שיקל על השופט להבין את הטיעונים, וכך ייפסק לטובת הלקוח.

ליטיגציה מסחרית – עורך דין יצחק גולדשטיין

התמקדות משרד עורך דין יצחק גולדשטיין בתחום הליטיגציה מסחרית, הכרת החוקים והתקנות, יחד עם ההבנה הכלכלית הרחבה של עורכי הדין במשרד, מקנה לו הצלחות גם בניהול הליכים סבוכים ומורכבים. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד לנוכח השינויים התכופים בתקנות הנוגעות לניהול הליכים משפטיים. תקנות סדר הדין האזרחי החדשות מטילות כללים חדשים בנוגע לניהול הליכים משפטיים, שחובה על עורכי הדין בתחום הליטיגציה, להכיר היטב.

הניסיון הרב בניהול הליכים משפטיים, ההכרות העמוקה עם עולם בתי המשפט, סדרי הדין וניהול הוכחות וחקירות, מהווה יתרון משמעותי בכל דיון משפטי בו משתתפים עורכי הדין של המשרד.

כל תיק המגיע למשרדנו נבחן לעומק, כל העובדות והמסמכים נבדקים. לאחר בדיקה וחקירה מעמיקה, מגבשים עורכי הדין טקטיקה ואסטרטגיה להצלחה בתיק.

עורכי הדין במשרד מופיעים באופן קבוע בפני הערכאות השונות, קוצרים הצלחות רבות, וקובעים תקדימים רבים בתיקים בהם המשרד ייצג. (לחלק מפסקי הדין של המשרד ראה בעמ' פסיקה)

על מנת לשמור על זכויותיכם התקשרו עכשיו: 03-5758484.

דילוג לתוכן