עורך דין חוזה שכירות

עורך דין לשכירות יצחק גולדשטיין מייצג משכירים ושוכרים בהסכמי שכירות, במגוון נכסים, כמו דירות, חנויות, משרדים, מבני תעשיה ועוד. כמו כן המשרד עוסק בתביעות בנושאי שכירות, כמו הפרת הסכם ופינוי מושכר.

עריכת הסכם שכירות הינו צעד משמעותי ביותר, שיכול להשפיע על עתידכם הכלכלי. טעות בהסכם שכירות עלול לגרום לכך שהשוכר לא ישלם עבור השכירות ולא יפנה את הנכס. למרות שמדובר אולי ברכוש הכי יקר שלכם, לא תוכלו ליהנות ממנו.

לכן, הסכם שכירות נכס ובמיוחד בהשכרת דירה עושים רק בעזרת עורך דין לחוזה שכירות.

עריכת הסכם שכירות באמצעות עורך דין המתמחה בחוזים

למשרד עורכי דין לענייני חוזים – יצחק גולדשטיין ניסיון וידע רב בתחום השכרת דירות והשכרת נכסים מסחריים. עורך הדין ילווה אתכם בביצוע עסקת שכירות בטוחה, תוך עריכת חוזה מותאם אישית לנכס ולצרכים שלכם. ההסכם יכיל את הסעיפים הנדרשים על מנת לשמור על הקניין והאינטרסים שלכם. כמו כן עוה"ד ידאג להשיג עבורכם את הביטחונות המתאימים, למקרה שחלילה השוכר יפסיק לשלם או יפר את התחייבויותיו. באמצעות כך, תחסכו מכם בעתיד עגמת נפש ועלויות משפטיות רבות.

בחוזה תצוין תקופת השכירות (כולל אופציה אם ישנה), דמי השכירות החודשיים, מטרת השכירות, שמירה על המושכר, ביצוע תשלומים שונים, דיווח לרשויות כמו עירייה וחברת חשמל, ביצוע תיקונים בדירה, בטחונות ועוד.

בדיקת השוכר

טרם חתימה על הסכם שכירות יש לבדוק את יכולותיו של השוכר לעמוד בהתחייבויותיו. זאת בין השאר באמצעות בדיקת תלוש משכורת, ובדיקה במאגר מרשם החייבים המוגבלים באמצעים של הרשות לאכיפה וגביה, ובדיקה של חשבונות מוגבלים באתר של בנק ישראל. כמו כן יש לדאוג לקבלת שקים מראש, ערבים לחוזה, ובטחונות נוספים כמו ערבות בנקאית. עורך דין לענייני שכירות ידאג לבדוק נושאים אלה עבורכם טרם חתימת ההסכם.

דילוג לתוכן