עמוד הבית >> נוטריון >> אישור נוטריוני >> נוטריון בתל אביב

נוטריון בתל אביב

שירותים נוטריונים בתל אביב – יצחק גולדשטיין, עו"ד נוטריון בתל אביב – יפו, גוש דן והסביבה, מאשר, עורך ומאמת מגוון של מסמכים נוטריוניים. האישור נותן למסמך המאושר תוקף ראייתי כמו מסמך רשמי שתוקפו גדול מהכוח הראייתי של מסמך אחר.

בתי משפט בתל אביב ובכל הארץ, משרדי ממשלה בת"א, בכל הארץ ובמדינות אחרות, תאגידים ומוסדות שונים כמו למשל בנקים, חברות ביטוח ובתי השקעת וגופים אחרים דורשים לעתים תכופות אישור עורך דין נוטריון להוכחה של אימות מסמך.

לא כל עורך דין רשאי לשמש גם כנוטריון. כדי להיות נוטריון צריך להיות עוורך דין עם ותק של מינימום עשר שנים, ללא עבר פלילי, לקבל אישור מוועדת רישיונות של משרד המשפטים, וכן לעבור השתלמות נוטריונים.

סמכויות נוטריונים

נוטריון מוסמך לאשר מסמכים נוטריונים שונים, לדוגמה:

  • אישור תרגום נוטריון.
  • אישור של נוטריון על הצהרה בפניו.
  • תעודת חיים ע"י נוטריון.
  • אישור צוואה בפני רשות (צוואה נוטריונית).
  • אימות חתימת מסמך.
  • אישור העתק מסמך.
  • אישור נוטריון על חתימתו של אדם בשמו של תאגיד או בשמו של אדם אחר.
  • אישור הנוטריון על הסכם ממון טרם הנישואין.
  • אישור נוטריון לביטול מסמך נוטריוני.

אחד מהאישורים הנפוצים והנדרשים ביותר הינו אישור תרגום נוטריוני. אישור זה נדרש פעמים רבות ע"י משרדי ממשלה, הבנקים, בתי המשפט, רשויות המסים, וכן ע"י מוסדות לימוד כמו אוניברסיטאות ומכללות. כמו כן גופים ותאגידים אחרים בארץ ובחו"ל דורשים לעתים תכופות אישור נוטריוני על תרגום מעברית לאנגלית או אישור תרגום מאנגלית לעברית.

טרם יצירת קשר עם משרד נוטריון בגוש דן, וודאו שהמשרד אכן מספק את השירות שאתם צריכים.

תפקיד נוטריון תל אביב – יפו

תפקידו הנוטריון הוא מעין ציבורי, בשל החשיבות הרבה של שירותי הנוטריון, והתוקף הרב שניתן לאישור נוטריון. בלי אישורים נוטריוניים תוגבל האפשרות להגשת מסמכים מאושרים למוסדות שונים ובתי המשפט.

שכרו של נוטריון בתל אביב

לאור החשיבות הכה רבה של תפקיד הנוטריון, וזכות כל אדם לקבל שירות זה, ועל מנת למנוע הטיה מחמת השכר, בחוק נקבע שכר אחיד לכלל הנוטריונים. שכר הנוטריוניים איננו משתנה ואיננו תלוי בשק"ד הנוטריון. משום כך שכר נוטריון בגוש דן זהה לשכר נוטריון בכל הארץ.

לפגישה עם עורך דין נוטריון, יש להביא ת"ז וכל מסמך אחר שקשור לשירות אותו אתם מבקשים.

שירותי עורך דין נוטריון בתל אביב

משרד יצחק גולדשטיין עורכי דין ונוטריון מאפשר לכם לקבל חלק מן האישורים הנוטריוניים, כגון אישור תרגום נוטריוני, באמצעות שליח ישירות לביתכם, ללא צורך להגיע למשרד הנוטריון.

לקבלת שירותים נוטריונים בשרות מהיר ומקצועי טלפנו: 03-5758484.

דילוג לתוכן