אישור חיים – אישור נוטריוני

אישור חיים (תעודת חיים) – נוטריון עורך דין גולדשטיין, מוסמך לאשר כי פלוני בחיים. לקבלת אישור במהירות ויעילות התקשר: 03-5758484.

אישור חיים

אישור חיים הוא אחד מהאישורים הניתנים על ידי נוטריון – אישור שפלוני בחיים. משמעות האישור הוא שביום מסוים פלוני עדיין היה בחיים.

אישור זה נדרש למקרים בהם יש צורך להוכיח כי אדם בחיים, כמו לדוגמה לצורך קבלת שילומים ופיצויים מגרמניה, לצורך ביטוח לאומי או עבור לשכת רישום מקרקעין.

הנוטריון ייתן את האישור רק אחרי שיוודא כי פלוני אכן בחיים. הנוטריון יאשר שפלוני בחיים ביום מסוים, רק אם ראה אותו באותו יום.

כמו כן ניתן לבקש תעודת חיים ממשרד הפנים, באמצעות הוכחת זהות המבקש בפני פקיד משרד הפנים.

מחיר תעודת חיים נוטריוני

שכר הנוטריון לאישור שפלוני נמצא בחיים הוא, נכון לשנת 2019: 166 ₪ בתוספת מע"מ.

אישור שפלוני נמצא בחיים מטופל במשרדנו ביעילות ומקצועיות, וניתן בדרך כלל ביום הפנייה.

אם האדם שצריך את האישור חיים לא יכול להגיע אל משרדנו כגון מחמת מחלה או קשיי ניידות, יש אפשרות שהנוטריון יגיע אל מקום בו נמצא המבקש, ביתו, בית אבות או בית חולים. שירות מחוץ למשרד  הנוטריון ניתן בהתאם לבקשה של מקבל השירות. בהתאם לתקנות על הנוטריון לגבות עבור שירות מחוץ למשרדו שכר נוסף כדלהלן: עבור השעה הראשונה או חלק ממנה ממועד יציאת הנוטריון ממשרדו ועד שובו – 539 ₪. עבור כל מחצית שעה נוספת או חלק ממנה – 166 ₪.

למידע נוסף אודות שכר נוטריון ראה: שכר נוטריון 2021.

נוטריון ועורך דין יצחק גולדשטיין עורך את כל האישורים הנוטריונים, לרבות ייפוי כוח נוטריוני, תרגום נוטריוני, אימות חתימה, אישור העתק נאמן למקור ועוד. כמו כן משרד עורכי דין יצחק גולדשטיין עוסק בתחומי המשפט אזרחי מסחרי בדגש על מקרקעין, ירושה ובנקאות.

לקבלת אישור חיים התקשרו לטלפון: 03-5758484 או פנו במייל: main@ygoldlaw.co.il.

דילוג לתוכן