נוטריון במרכז

מחפשים נוטריון במרכז? נוטריון במרכז עורך מסמכים נוטריונים שונים, אשר יאפשרו להשתמש בהם, כך שבית המשפט וכל גוף אחר יקבל אותו כראיה למסמך רשמי. מאחר שנוטריון מאשר את המסמך יש לו כוח ראיתי שאין למסמך רגיל.

בגלל כוחו הרב, ישנם תנאים מיוחדים לאישור עורך דין כנוטריון. נוטריון הוא עורך דין בעל ותק של לפחות עשר שנים, אשר עמד בקריטריונים להסמכתו כנוטריון וקיבל רישיון נוטריוני המאפשר לו לספק שירותי נוטריון.

אישור נוטריוני נדרש בדרך כלל על ידי בתי משפט בארץ ובחו"ל, רשויות מדינת ישראל או מדינה אחרת. כך גם בנקים וגופים אחרים הדורשים הוכחת אימות על ידי נוטריון מוסמך, כתנאי לקבלת המסמך כראיה לעניין כלשהו.

סמכויות הנוטריון הן רבות והוא רשאי להעניק סוגים שונים של אישורים, וביניהם:

נוטריון במרכז

  • אימות נוטריוני בדבר חתימה על מסמך; 
  • אישור נוטריוני בדבר העתק למסמך;
  • אישור תרגום נוטריוני;
  • אישור נוטריוני להצהרה;
  • תעודת חיים על ידי נוטריון;
  • אישור נוטריוני בדבר חתימתו של אדם בשם תאגיד או בשם אדם אחר;
  • אישור נוטריוני לצוואה;
  • אישור נוטריוני לביטול מסמך נוטריוני;
  • אישור נוטריוני להסכם ממון שנכרת לפני הנישואין;

אחד מהאישורים הנפוצים ביותר הינו אישור תרגום נוטריוני. תרגום נוטריוני משפה זרה לעברית נדרש לצורך הגשת מסמך לבית משפט או רשות אחרת בישראל. לעיתים נדרש אישור תרגום נוטריוני על מסמך מעברית לשפה זרה (בדרך כלל לאנגלית). אישור תרגום נוטריוני נדרש לצורך הגשתו לבתי משפט, רשויות המס, או גופים אחרים בחו"ל. במקרה זה יש להוסיף אישור אפוסטיל לאחר אישור הנוטריון.

נוטריון במרכז יכול להפיק תרגום ואישור נוטריוני לתרגום. הוא יכול להפיק אישור נוטריוני לדיוק התרגום בלבד, כאשר עבודת תרגום נעשתה על ידי מתרגם אחר.

עלות נוטריון זהה בכל מקום, בהתאם למחיר משרד המשפטים. הדבר החשוב הוא שירות מקצועי ומהיר. לפני יצירת קשר עם משרד נוטריון במרכז, וודאו כי המשרד מספק את השירות הספציפי שאתם זקוקים לו.

תפקידו של נוטריון במרכז

באם אתם מחפשים נוטריון במרכז, דעו כי תפקידו של הנוטריון הינו תפקיד מעין ציבורי, זאת בשל החשיבות הגדולה של שירותי נוטריון. בלי שירות נוטריוני, אי אפשר להגיש מסמכים שונים לטאבו, לבית המשפט ולגופים רשמיים אחרים. 

בגלל שתפקיד הנוטריון הינו בעל חשיבות ציבורית רבה שכל אדם זכאי לקבל, וכן על מנת למנוע חשש להטיה בשל השכר, בתפקיד כה חשוב, נקבע בחוק שכר אחיד לכל הנוטריונים. שכר הנוטריון אינו כפוף להחלטה של נוטריון כלשהו, ולכן שכרו של נוטריון במרכז יהיה זהה לזה של נוטריון בכל מקום אחר.

לפני שאתם נפגשים עם נוטריון במרכז, דאגו להביא עמכם תעודות זהות וכל מסמך הקשור לשירות אותו אתם מבקשים.

ניתן לקבל חלק מאישורי הנוטריון ישירות הביתה באמצעות שליחים, או בדואר מהיר, ללא צורך בהגעה למשרד.


במשרדו של עו"ד יצחק גולדשטיין – עורך דין ונוטריון במרכז, ברמת גן, בני ברק והסביבה, ניתן לקבל את כל סוגי האישורים הנוטריונים, לרבות ייפוי כוח נוטריוני כללי, ייפוי כוח נוטריוני מקרקעין, ייפוי כוח נוטריוני למשכנתא לבנק, אישור תרגום נוטריוני, אישורי העתקי מסמכים, ועוד.

משרדנו מספק אישורים נוטריונים במקצועיות, מהירות ושירות מעולה.

דילוג לתוכן