עמוד הבית >> נוטריון >> אישור נוטריוני >> אישור העתק נאמן למקור

אישור העתק נאמן למקור – נוטריון

אישור העתק נאמן למקור נוטריוני על ידי עורך דין או נוטריון – יצחק גולדשטיין עורך דין ונוטריון מוסמך לאשר כי העתק מסמך זהה למקור.

לקבלת אישור במהירות ויעילות התקשר: 03-5758484.

חתימת נאמן למקור עורך דין או נוטריון – אחד מהאישורים הנפוצים הניתנים על ידי נוטריון הוא אישור נוטריון כי העתק מסמך נאמן למקור. משמעות האישור שצילום של מסמך זהה למקור. האישור הנוטריוני ניתן על ידי הנוטריון לאחר שהמקור הוצג בפניו והוא השווה אותו להעתק ומצא שהם שווים.

במקרה שהמסמך אינו מקור אלא העתק מתאים למקור כגון חותמת נאמן למקור נוטריוני, יצוין על הטופס כי מדובר בהתאם נאמן למקור של מסמך שאינו מקורי אלא העתק נאמן למקור.

ישנם מקרים בהם מספיק אישור נאמן למקור על ידי עורך דין. לפני שאתם פונים לקבלת האישור בררו האם מספיק אישור עורך דין או צריך אישור נוטריוני.

דוגמה למסמך אישור נאמן למקור על ידי עורך דין או נוטריון: אישור חותמת נאמן למקור של ייפוי כוח שניתן לעורך דין לפעולה בלשכת רישום מקרקעין. אם המקור אושר על ידי עורך דין מיופה כח, הוא יכול לאשר גם נאמן למקור של צילום ייפוי הכוח, על ידי אישור נאמן למקור עורך דין. אם אישור ההעתק לא נעשה על ידי עורך הדין מיופה הכוח, צריך אישור נוטריון להעתק.

אישור העתק נוטריוני נאמן למקור – מחיר

שכר הנוטריון לאישור כי ההעתק מסמך מתאים למקור נכון לשנת 2023: לעמוד הראשון – 70 ₪. לכל עמוד נוסף – 5 ₪. העתקים נוספים – לעמוד ראשון – 23 ₪, לכל עמוד נוסף – 5 ₪. לתעריפים אלו יש להוסיף מע"מ.

למידע נוסף אודות מחיר נוטריון ראה: מחיר נוטריון 2023.

נוטריון בתל אביב עורך דין יצחק גולדשטיין מפיק את כל האישורים נוטריוניים, לרבות תרגום נוטריוני, יפוי כח נוטריוני, צוואה נוטריונית, אישור הסכם ממון.

אישור חותמת נאמן למקור מטופל במשרדנו ביעילות ומקצועיות, וניתן בדרך כלל ביום הפנייה.

לצורך הנוחות, אין חובה להגיע למשרד, אלא ניתן לשלוח את המקור למשרדנו, והאישור ישלח אליכם.

לקבלת אישור נאמן למקור התקשרו לטלפון: 03-5758484 או פנו במייל: main@ygoldlaw.co.il.

דילוג לתוכן