עורך דין בנקאות

אם חיפשתם עורך דין בנקאות ובנקים – אתם במקום הנכון! משרדנו צבר ניסיון רב שנים בתחום הבנקאות, וזאת בין השאר במסגרת ייצוג בנק מוביל משך למעלה מ- 25 שנה, הן בתביעות שהגשנו בשם הבנק נגד חייבים, הן בהתגוננות בשם הבנק מפני תביעות שהוגשו כנגדו, והן בייצוגו כזוכה בלשכות ההוצאה לפועל, וכנושה בהליכי פשיטת רגל ופירוק חברות.

משרדנו ניהל אלפי הליכים משפטיים בתחום זה בכל הערכאות, החל מלשכות הוצאה לפועל, בתי משפט השלום, בתי המשפט המחוזיים, ובית המשפט העליון, והשיג תוצאות מרשימות ביותר, כולל תקדימים משפטיים רבים.

עורך דין בנקאות ופיננסים המתמחה בתחום ואשר צבר ניסיון בתחום זה יידע לייצג את הבנק או את הצד שכנגד בכל הקשור לתביעות בתחום זה, הן בתביעות בהן אדם פרטי או חברה נתבעים ע"י הבנק בגין חובם לבנק (לרוב בסדר דין מקוצר), הן בייצוג בתיקי הוצאה לפועל אשר הבנק נוקט כנגד החייבים, והן בתביעות המוגשות כנגד הבנק בעילות רבות ושונות.

עורך דין בנקאות ופיננסים

ייצוג ע"י עורך דין בנקים

לקוחות רבים סבורים כי אין סיכוי להתמודדותם מול הבנק, וכי הליכים משפטיים למול הבנקים לא יביאו לתוצאות משמעותיות, אך המציאות בשטח מוכיחה כי ניתן להגיע לתוצאות טובות כאשר הלקוח מיוצג באופן מקצועי על ידי עורך דין בנקאות ופיננסים מומחה ומנוסה בתחום.

מתחת ידי בתי המשפט יצאו פסקי דין לא מעטים בהם נמצאו פגמים בהתנהלות הבנק (כגון רשלנות; גביית עמלות שלא כדין; טעויות חישוב; פעולות ללא הרשאה; הפרת חובות אמון, זהירות ותום לב של הבנק; הפרת חובות גלוי; התניית שרות בשרות; הפסקת אשראי שלא בתום לב, ועוד), וכפועל יוצא בוטלו שעבודים וערבויות שניתנו לבנק, בוטלו חיובים שנעשו שלא כדין, בנקים חויבו לשלם כספים לתובעים, ועוד.

סוד גלוי הוא כי עולם המשפט אינו מתמטיקה, וכי להליכים המשפטיים דינמיקה משלהם. המצב המשפטי בדרך כלל אינו חד משמעי, והזכייה בהליך אינה מונחת בכיסו של מי מהצדדים. במקרים רבים יעדיף הבנק להגיע להסדר עם החייב, מאשר להיגרר להליכי גביה של עשרות שנים שלא יצמיחו תועלת. הואיל וכך, גם אם קיים קושי להוכחת עמדת הלקוח, הוא יוכל להגיע להסדר עם הבנק באמצעות ייצוג הולם.

כאשר לקוח מקבל דרישה / תביעה מאת הבנק בגין חוב – ובוודאי כאשר כבר נפתח תיק הוצל"פ כנגדו – חשוב מאוד שלא להתעלם, ולפנות בהקדם לעו"ד מומחה בתחום. טיפול מוקדם ותקיפת החוב, או הגעה להסדר, ימנעו נזקים מיותרים, כמו התנפחות החוב למימדי ענק בשל ריביות חריגה גבוהות, פגיעה בדירוג האשראי, החזרת שקים והגבלה, עיקולים, ושאר "מרעין בישין".

 על מנת לשמור על זכויותיכם התקשרו עכשיו: 03-5758484.

מאמרים בנושא עורך דין בנקאות

דילוג לתוכן