עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום מסמכי בנק לאנגלית

תרגום מסמכי בנק לאנגלית

נוטריון עורך דין יצחק גולדשטיין עורך ומאשר בחתימת נוטריון ואפוסטיל אישור ניהול חשבון בנק באנגלית וכן תרגום מסמכי חשבון בנק לאנגלית (Bank Account). בין השאר לצורך פתיחת חשבון בנק בחו"ל.

מסמכי בנק באנגלית

תרגום של מסמכים בנקאיים נדרש פעמים רבות. בין המסמכים ניתן למנות:

  • אישור ניהול חשבון באנגלית.
  • דפי עו"ש.
  • אישור יתרות.
  • אישור פיקדונות וניירות ערך (ני"ע).
  • אישורי העברות בנקאיות.
  • ועוד.

מסמכים אלו נדרשים לצרכים שונים ומגוונים. כך למשל: לצורך פתיחת חשבון בנק בחו"ל, על מנת לתת הוראה להיכן להעביר תשלום מחו"ל, להוכחה במהלך דיון משפטי, הוכחה על אפשרות כלכלית במסגרת בקשה לקבלת ויזת אזרח זר, הוכחה על פעילות כלכלית במדינה מסוימת כדי להוכיח תושבות לצרכי מס, ועוד.

חשיבות תרגום נוטריוני

מדוע לא מספיק תרגום רגיל? חברת שירותי תרגום יכולה לתרגם את המסמך, אך לא להוכיח שהתרגום נכון ומדויק. חוקי מדינת ישראל ומדינות בחו"ל מקנים לנוטריון מורשה סמכות לאשר תרגום מסמך משפה לשפה. הוכחה בינלאומית ניתנת רק באמצעות מסמך רשמי חתום על ידי נוטריון, תעודת תרגום נוטריוני המאשר שהתרגום אכן תואם את המסמך המקורי ונאמן לו. לעיתים נדרש להוסיף על כך חתימת אישור אפוסטיל.

פתיחת חשבון בנק בחו"ל

פתיחת חשבון בחו"ל ואפילו חשבון מקוון היא דבר נפוץ. הדבר מסייע לבצע תשלומים והשקעות בחו"ל ואף לקבל אשראי במידת הצורך. כמובן שלפני פתיחת חשבון צריך להציג תרגום של מסמכים שונים.

  • אימות זהות – תרגום דרכון או ת"ז.
  • אימות כתובת – תרגום חשבון כמו חשבון חשמל, מים, ארנונה, גז, טלפון, תדפיס כרטיס אשראי וכיו"ב.
  • הוכחת הכנסה ויכולת כלכלית – תרגום תלוש שכר, טופס 106 וכיו"ב.
  • חברה – תרגום תעודת התאגדות, נסח חברה ותקנון.

תרגום אישור ניהול חשבון בנק באנגלית

תעודת ניהול חשבון בנק לאומי, פועלים, מזרחי טפחות, דיסקונט, הבינלאומי ואחרים, היא תעודה שהבנק מנפיק אשר מאשרת את קיומו של חשבון פעיל על שם אדם בבנק. התעודה כוללת שם לקוח, מספר תעודת זהות או מספר דרכון, תאריך פתיחת חשבון, סניף, מספר חשבון, שם חשבון ומספר זה"ב להעברה (IBAN). זהו מסמך יסודי על מנת לאשר קיום חשבון, ובעת נתינת הוראה להעברת כספים.

מחיר תרגום מסמכי בנק לאנגלית

שכר טרחת נוטריון קבוע על ידי משרד המשפטים, והוא אינו רשאי לגבות סכום אחר כלפי מעלה או מטה. התעריף מתעדכן מידי שנה על ידי משרד המשפטים והוא צמוד למדד.

לקבלת הצעת מחיר לתרגום מסמכי בנק, כמו אישור ניהול חשבון באנגלית, לצורך פתיחת חשבון בנק בחול או לכל צורך אחר, נא שילחו צילום של המסמך המבוקש ונחזור אליכם תוך זמן קצר ביותר. לאחר מכן נתרגם עבורכם את המסמך, נערוך  תרגום נוטריוני של המסמך אשר יכלול את האישור הנוטריוני, המסמך המקורי ותרגומו לאנגלית.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן