עורך דין ירושה, צוואות ועיזבון

איך עו״ד ירושה יכול לעזור לנו? דיני ירושה נחלקים למספר שלבים:

השלב הראשון הינו עוד בחיים – על האדם הנבון לתכנן בעזרת עורך דין לירושה וצוואות את חלוקת מסת נכסיו לאחר פטירתו, בין יורשיו. בשלב זה יתכן ויבחר לעשות צוואה כדי לקבוע את חלוקת הנכסים, ויתכן שיבחן המצב ויחליט שהחלוקה על פי ברירת המחדל של חוק הירושה היא פיתרון טוב.

עורך דין צוואות וירושות מומחה ימנע מלכתחילה מלחמות ירושה עתידיות, באמצעות צוואה חוקית מדויקת, תוך שימוש בידע שצבר בחוק הירושה והפסיקה הרלבנטית.

השלב השני
הינו עם פטירתו של האדם – בשלב זה היורשים פונים לעורך דין לענייני ירושה על מנת לקבל צו ירושה, במקרה שאין צוואה, או צו קיום צוואה כאשר יש צוואה – חשוב להעזר בעורך דין ירושה / עורך דין צוואה! עורך דין לירושה וצוואות מתמצא בחוק הירושה ובהיבטים המשפטיים הרלוונטים לנושא.

עורך דין צוואה | עורך דין ירושה

מומלץ להעזר בשירותי עורך דין צוואה / עורך דין לענייני ירושה

סכסוך בין יורשים – שלב נוסף שקורה פעמים רבות, הוא המחלוקות בין היורשים. בין השאר נחלקים היורשים, גם כשהם קרובים ביותר כמו אחים או הורים, האם הייתה צוואה או לא, מה משמעות הצוואה, האם יש להם חובות לעיזבון, או העיזבון חייב להם כסף וכו'.

עורך דין מקצועי לענייני ירושה ידע במקרים שהדבר מתאפשר, לגשר בין הצדיים לתועלת כולם, וככל שהדבר יידרש הוא ילחם וישמור על זכויותיכם.

מיסוי ירושה – בעת חלוקת העיזבון עולות פעמים רבות שאלות מיסוי בעלות השלכות כספיות עצומות. חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין ירושה / עורך דין צוואות למיסוי ירושה על מנת לשמור על העיזבון.

עורך דין צוואה

תפקידו של עורך דין ירושה / עורך דין צוואה

שאלתם את עצמכם למה בעצם צריך עורך דין לענייני ירושה? למשרדנו הגיעו מקרים של אנשים שכתבו לבד צוואות שלא היו תקפות, או אצל עורך דין שאינו בקיא בענייני ירושה, ומקרים של יורשים שחתמו על מסמכים ללא שהבינו שבכך הם מוותרים על הירושה המגיעה להם, ועוד.

לכן, בכל אחת מהצמתים שלעיל חשוב ביותר להתייעץ עם עורך דין מומחה לענייני ירושה, אשר ייעץ וילווה אתכם לשמירת האינטרסים שלכם וימנע נזקים בלתי הפיכים, ובמקרה הצורך גם יגיש בקשות ותביעות לבית משפט לענייני משפחה. עורך דין לירושה וצוואות מקצועי יידע להימנע מטעויות עליהן עלולים לשלם ביוקר.

משרד עו"ד ירושה יצחק גולדשטיין לענייני ירושה, צוואות וניהול עיזבון

משרדנו מתמחה במגוון שירותים משפטיים, החל מייעוץ בדבר שמירת העושר המשפחתי, עריכת צוואות, בקשות למתן צווי ירושה וצווי קיום צוואה, התנגדויות לצוואות, מינוי מנהל עיזבון זמני וקבוע, עריכת הסכמי חלוקת עיזבון, ניהול העיזבון ומימוש נכסיו, תביעות למימוש זכויות היורשים והנהנים על פי צוואה, ניהול הליכים בבית המשפט לענייני משפחה ואצל הרשם לענייני ירושה, וליווי משפטי אישי ומסור.

הידע והניסיון המשפטי והכלכלי של משרדנו עומד לרשות לקוחותיו בתיקי העיזבון בהם מעורבים בדרך כלל היבטים עסקיים ומסחריים בקנה מידה משמעותי.

אם אתם מחפשים עורך דין צוואות וירושות, עורכי הדין במשרד יעניקו לכם טיפול משפטי מקצועי יחד עם יחס אישי.

על מנת לשמור על זכויותיכם תאמו פגישה עוד היום עם עו״ד ירושה בטלפון 03-5758484.

מדריכים בנושא צוואות, ירושות ועזבונות:


כל הזכויות לתוכן האתר שמורות לבעליו. תוכן האתר אינו מהווה יעוץ משפטי, אינו מקיים יחסי עורך דין לקוח, ואינו מהווה תחליף להתייעצות פרטנית עם עורך דין צוואה או ירושה העוסק בתחום. המסתמך/ת על המידע שבאתר עושה זאת על אחריותו/ה בלבד. בכל מקרה יש להיוועץ עם עורך דין ולא להסתמך על מקורות מידע כלליים. קריאה באתר מהווה הסכמה לתנאים אלו.