עורך דין לענייני גירושין 

איך עורך דין גירושין מומלץ יכול לעזור לכם? התחומים העיקריים בהם מטפלים עורכי דין לענייני משפחה וגירושין הם: מזונות אישה, מזונות ילדים, משמורת ילדים לרבות איזה הורה ישמור וחלוקת הזמנים, תביעה בבית משפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, תביעה לגירושין, תביעה לשלום בית, סכסוך רכוש בין בני זוג, אלימות במשפחה, חטיפת ילדים לחוץ לארץ, זכויות ידועים בציבור, הון משפחתי, הסכם גירושין. מה חשוב כאשר מחפשים עו"ד לענייני גירושים? 

עורכי דין גירושין – משמורת ילדים

בתחום משמורת ילדים קטנים עו"ד לענייני גירושין עוסק בנושא של בדיקה מי מההורים ישמור על הילדים ואיזה חלוקה של זמנים תהיה ביניהם בעניין זה.

עו"ד לפירוק שיתוף ברכוש בין בני זוג

עורך דין לפרידה פועל בנושא סכסוכי רכוש בין בני זוג וחלוקת או פירוק שיתוף ברכוש של בני זוג. מחלוקות אלו מהוות חלק ניכר ממלחמות הגירושין.

זכויות ידועים בציבור

ידועים בציבור ומי שנישא בנישואים אזרחיים, זכאים בדרך כלל לזכויות כמו בני זוג. עורך דין משפחה וגירושין מטפל בהסדרת זכויות אלו ותביעתם במקרה הצורך.

עורכי דין מזונות

חשוב להיעזר במשפטן מקצועי לבקשת מזונות אישה וילדים, או בהתגוננות מבקשה כזו. בדרך כלל התשלומים עבור הילדים, נקבעים לפי צרכי הילדים, הכנסות הצדדים, וגיל הילד. במקרים רבים שני ההורים צריכים להשתתף בהחזקת הילדים.

מזונות אישה הם תשלום לתקופה קצובה המיועדת לשמירה על איכות חיי בן הזוג במקרה שהייתה עקרת בית ולא עבדה.

עורך דין הסכם ממון 

עורך דין משפחה מטפל גם בעריכת הסכם ממון לפני או אחרי נישואים, ואישורו על ידי נוטריון או באמצעות בית המשפט לענייני משפחה. חשוב שההסכם המוני ההסכם מקצועי תפור בדיוק לפי הצרכים של בני הזוג.

עורך דין הסכם גירושין 

תפקיד נוסף הוא עריכת הסכם גירושין בין בני זוג, אם באמצעות גישור או בדרך של פסק דין של בית המשפט לענייני משפחה.

גישור גירושין

עורך דין לענייני גירושין יעזור לכם להתגרש בהסכמה, יביא להבנות בין הצדדים ויערוך בהתאם הסכם גירושין. כך הצדדים יכולים לחסוך מאבקים משפטיים מיותרים, דיונים מתישים. 

הליך גישור ללא צורך להגיע לבית המשפט, או לפני מתן פסק דין, יקל על הצדדים, וימנע פגיעה נפשית בילדים ואף יחסוך הוצאות משפטיות.

סיוע עורך דין לקידום תהליך הגירושין

תהליך גירושין יכול להימשך תקופה ארוכה, במיוחד אם לבני הזוג יש ילדים ורכוש.

עורך דין מקצועי בעל ניסיון בהליך גירושין יכול לעזור החל מאיסוף החומר והראיות להליך, ולאחר מכן לפתור את המחלוקות הרבות בין הצדדים. המחלוקות כמו משמורת, דמי מזונות, וכו' משפיעות באופן רגשי ויכולות לגרום לצדדים וילדיהם למתחים רבים ונזקים נפשיים. לכן חשוב כל כך להיעזר בעו"ד שייקח את המעמסה על עצמו, וגם יעזור לזרז את ההליך.

גם פניה לגישור יכולה לסייע לזירוז ההליך ומניעת קונפליקטים מיותרים.

קישורים חשובים:

קביעת ייעוץ אצל עו"ד גירושין

אם יש לכם שאלות או צורך בכלל הנושאים כל תהליך גירושין או במהלכו, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שהוא משפטן וליטיגטור מקצועי. חשוב לגשת אל עו"ד אמין, סבלני, מקצועי, חד, שמבין אתכם, ושילחם עבורכם עד לתוצאה הרצויה. כמו כן חשוב שתקבלו יחס אישי ודיסקרטיות. עליכם גם לבדוק את הרזומה, הניסיון המשפטי וההצלחות של עורכי הדין.

דילוג לתוכן