עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום רישיון קנאביס באנגלית

תרגום רישיון אישור קנאביס

משרד עורכי דין נוטריון יצחק גולדשטיין עורך אישור נוטריוני על תרגום רישיון אישור החזקת ושימוש קנאביס – cannabis possession license.

קנאביס רפואי

קנאביס, הידוע גם בשם גראס, עשב או מריחואנה,  משמש למגוון שימושים, ביניהם למטרות רפואיות, וכחומר סם. השימוש בקנאביס לשעשוע שנוי במחלוקת. ברוב מדינות העולם בהן ישראל, הייצור, החזקה והשימוש בו אסורים ללא פיקוח; במדינות מסוימות הוא אף נכלל בפקודת הסמים המסוכנים. הסיבה העיקרית להגבלות אלו היא שצריכתו נחשבת ממכרת ולכן צריכתו מומלצת רק כתרופה ובפיקוח תרופתי.

איסור שימוש בקנאביס

צמח קנאביס הוא חומר הוגדר כסם מסוכן לפי פקודת הסמים המסוכנים [נוסח חדש], התשל"ג-1973. שנות מאסר רבות צפויות למי שיעסוק באחד מאלו: ייצור, החזקה, שימוש העברה או סחר בסם. בשנים האחרונות יש הקלה במדיניות אי הפללה של צרכני קאנביס.

רישיון שימוש רפואי בקנאביס

חולים במחלות מסוימות עשויים לקבל רישיון התר מיוחד לשימוש לצרכים רפואיים לאחר קבלת אישור מיוחד כדי להקל על מצבם. דוגמא חולים שעוברים כימותרפיה או הקרנות, חולי קרוהן, קוליטיס כיבית, איידס, טרשת נפוצה, פרקינסון, אפילפסיה, תסמונת טורט, חולים סופניים, חולים המטופלים במרפאות כאב (כגון חולי פיברומיאלגיה) וסובלים מלחץ פוסט טראומטי. הפרעה. זכאים לרישיון שימוש בקנאביס.

ניתן להעניק את הרישיון רק לאחר מיצוי הטיפולים הקונבנציונליים.

על מנת לקבל אישור שימוש, על החולה לפנות לרופא שהוסמך להנפיק רישיון על-ידי היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות (יק"ר). החולה יכול גם לפנות לרופא שמתמחה במחלה , שיגיש עבורו בקשה למחלקה הקנאביס במשרד הבריאות.

שימוש בחו"ל

הרבה אנשים שנוטלים קנאביס מתלבטים האם יוכלו לקחת ולהשתמש בחו"ל. כמעט כל המדינות לא יאפשרו החזקה ושימוש. מעט מדינות יאפשרו החזקה ושימוש בכפוף להצגת רישיון מתורגם ע"י נוטריון, ולכך שלא תסחבו מינון העובר את חודש שימוש.

חשוב – אין לעשות שום פעולה בלי וידוא מראש שתוכלו לקחת ולהשתמש.

בכל מקרה אסור להטמין את הקנאביס במזוודה הנשלחת לבטן המטוס, אלא לשמור עליו צמוד אליכם כל הזמן.

תרגום רישיון שימוש בקנאביס לאנגלית

אם אתם נוסעים למדינה, שמתירה החזקת ושימוש קנאביס לצרכים רפואיים, תידרשו לשאת עליכם את הרישיון עם תרגום לאנגלית, כשהוא מאושר ע"י נוטריון מוסמך. יש מקומות שידרשו גם אישור אפוסטיל על האישור הנוטריוני לתרגום.

לפני כל נסיעה לחו"ל תבדקו היטב אילו מסמכים בדיוק נדרשים ממכם בחברת התעופה ובמדינה אליה אתם נוסעים.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן