עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> נסח חברה באנגלית

נסח חברה באנגלית

הפקת נסח חברה באנגלית – משרד יצחק גולדשטיין עורך דין נוטריון עורך אישור נוטריוני על נכונות תרגום נסח חברה לאנגלית – Information about company details.

הפקת נסח חברה באנגלית רשם החברות

בעולם העסקים הרבה פעמים הדרך הטובה ביותר להרוויח לא מעט כסף היא על ידי יצירה של שיתופי פעולה כאלו ואחרים. אבל איך אפשר לצאת לתהליך של שיתוף פעולה בלי להכיר את החברה איתה אתם מעוניינים לעבוד באמת? אנחנו מדברים על כל המידע הזה, שעבודים, חובות, בעלי מניות ועוד, מה שאתם חייבים לדעת ורוצים למצוא במקום אחד באופן מסודר.

נסח חברה הוא השם של המסמך בו מרוכז כל המידע על החברה אותה אתם בוחנים כעת ברשם החברות. תדפיס מידע על פרטי חברה באנגלית הוא המסמך שאתם יכולים להשיג לעצמכם בתור חברה שרוצה להרחיב את הגבולות העסקיים שלה גם לחוץ לארץ.

הפקת נסח חברה מאת רשם החברות כוללת את המידע הבא:

  • שם ומספר החברה.
  • כתובת החברה.
  • פירוט הרכב ההון.
  • רשימת בעלי המניות, כולל שמות, כתובות ומספר מניות מוחזקות.
  • מידע על הדירקטוריון ובעלי תפקידים בחברה.
  • מצב החברה.
  • תאריך הגשת הדוח השנתי האחרון.
  • רשימת השעבודים של החברה.

את נסח החברה ניתן להפיק דרך אתר האינטרנט של רשם החברות.

למה צריך תרגום נסח חברה לאנגלית?

פעילות עסקית של חברה מול גורמים בחו"ל מחייבת זיהוי של החברה, ומידע על בעלי המניות, כתובת החברה ופרטים נוספים. פעילות מול חו"ל יכולה להיות בשלל נושאים כמו השקעה או מכירה של נכסים בחו"ל, פתיחת חשבון בבנק זר; פעילות מול רשות; פתיחת חשבון מוכר באמזון, איביי, עליאקספרס ואחרים, ייבוא מוצרים מחו"ל.

התרגום מאפשר לגורמים במדינה אחרת להכיר ולזהות את החברה או העסק והפרטים הרלבנטיים שלהם המעוניינים לעבוד מולם.

השירות מאפשר להזמין תדפיס עדכני על פרטי חברה מרשם החברות, מתורגם לאנגלית ומאושר על ידי נוטריון מוסמך. אפשר להזמין דרכנו גם מסמכי חברה אחרים מרשם החברות מתורגמים לאנגלית, כגון תעודת התאגדות באנגלית, תקנון חברה באנגלית ועוד.

מידע קשור – נוטריון ישראלי בחו"ל.

אפוסטיל נסח חברה באנגלית

במקרים מסוימים אתם נדרשים להמציא אישור נוטריון בתוספת אישור אפוסטיל. מדובר באישור נוסף של משרד המשפטים המאשר כי אישור הנוטריון הוא נכון ומחייב בארצות הכפופות לאמנת אפוטסיל.

מחיר תרגום נוטריוני

מחיר אגרת אישור תרגום נוטריוני לאנגלית נקבע ע"י משרד המשפטים. זהו תעריף קבוע שאין לסטות ממנו למעלה או למטה. כדי לקבל הצעת מחיר אתם מוזמנים לפנות אלינו באחת הדרכים הבאות: דרך הטופס שבאתר, בטלפון 03-5758484 או במייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן