תרגום תעודת נישואין לאנגלית

אפוסטיל תעודת נישואין באנגלית משרד הדתות – נוטריון ועו"ד יצחק גולדשטיין, עורך אישור נוטריוני של תרגום תעודת נישואין מעברית לאנגלית – Marriage certificate.

תרגום תעודת נישואין באנגלית

אין צורך להסביר מה זו תעודת הנישואים ומה חשיבותה. את התעודה מקבלים במועצה הדתית, והיא נדרשת לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, גורמים רשמיים בחו"ל ועוד.

מתי צריך תרגום תעודת נישואין לאנגלית?

תרגום התעודה לאנגלית נדרש כדי ליתן תוקף לתעודה במדינה אחרת. כן נדרש תרגום לתעודה כאשר אדם נדרש להוכיח את מצבו המשפחתי ואת קשרי החתונה שלו לגופים שונים בחו"ל, כמו רשויות מס, בנקים וכו'.

איך מקבלים את התעודה באנגלית? אם עדיין אין לכם את התעודה תוכלו להזמין אותה באתר הממשלתי כאן. אם אתם צריכים תעודה זו באנגלית עליכם לפנות לנוטריון אנגלית על מנת לתרגם את התעודה מעברית לאנגלית ולתת אישור נוטריוני לנכונות התרגום.

עריכת תרגום נוטריוני של תעודת נישואין באנגלית

תרגום התעודה לאנגלית מבוצע ע"י נוטריון לאנגלית או מתרגם מקצועי אחר שבקיא בשפות האנגלית והעברית.

אישור על נכונות תרגום התעודה נערך רק ע"י נוטריון לאנגלית.

אפוסטיל תעודת נישואין

התרגום הנוטריוני הינו "מסמך רשמי" בארץ ישראל. בכדי שיהיה תקף גם בחו"ל צריך לצרף לו אישור אפוסטיל. חתימת אישור אפוסטיל על תעודת נישואין משמש אישור רשמי ממדינת ישראל בדבר אמיתות מסמך נוטריוני, וכי הוא מסמך רשמי במדינת ישראל.

אישור אפוסטיל לתרגום תעודות ומסמכים אפשר לקבל בעמדת אפוסטיל שבבתי המשפט.

מחיר תרגום נוטריוני תעודת נישואין באנגלית

תעריפים נוטריונים נקבעים ע"י מחלקת משרד המשפטים והינם זהים לכל נוטריון בישראל. פירוט תעריפי נוטריון ניתן למצוא ב-מחירון נוטריון.

מחיר תרגום נוטריוני תעודת נישואין קבוע לפי מספרם של המילים בתרגום. עד 100 מילים ראשונות בתרגום הנוטריוני משולם 213 ₪ + מע"מ. לכל 100 מלים נוספות או חלקן, עד 1,000 מילים משולם 169 ₪ בתוספת מע"מ. על מילים מעל 1,000, נגבה סכום נוסף. 

בתרגום של תעודת הנישואים יש בד"כ עד 200 מילים, לכן בדרך כלל המחיר לאישור נוטריוני לתרגום שלה הוא 382 ש"ח בתוספת מע"מ. יחד עם זאת יתכנו שינויים במספר המילים ויש לבדוק כל מסמך לגופו.

אם מבוקש מספר עותקים, לכל עותק הנוסף לראשון משולם 78 ₪ כולל מע"מ.

(המחירים לפי תעריף נוטריוני לשנת 2022).

משרד נוטריון ועו"ד יצחק גולדשטיין, מספק את האישורים הנוטריונים במקצועיות, מהירות ושירות מעולה. אישור נוטריוני על תרגום תעודות מבוצע בד"כ ביום הפניה. לקבלת שירות מהיר ומקצועי של תרגום נוטריוני לתעודות ומסמכים התקשרו 035758484 או פנו למייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו

דילוג לתוכן