תרגום תעודת נישואין לאנגלית

נוטריון ועו"ד – יצחק גולדשטיין, מתרגם תעודת נישואין מעברית לאנגלית, ועורך אישור נוטריון לתרגום תעודת נישואין באנגלית – Marriage certificate.

תרגום תעודת נישואין באנגלית

אין צורך להסביר מה זה תעודת נישואין ומה חשיבותה. את תעודת הנישואין מקבלים במועצה הדתית. תעודת הנישואין נדרשת לצורך עדכון פרטי שם משפחה ומצב משפחתי במשרד הפנים, בבנקים, רשויות המס, ועוד.

מתי צריך תרגום תעודת נישואין לאנגלית?

תרגום התעודת נישואים לאנגלית נצרך כדי ליתן תוקף לתעודת הנישואין במדינה אחרת. כן נדרש תרגום לתעודת נישואין כאשר אדם נדרש להוכיח את מצבו המשפחתי ואת קשרי הנישואין שלו לגופים שונים בחו"ל, כמו רשויות מס, בנקים וכו'.

איך מקבלים תעודת נישואין באנגלית? אם אתם צריכים תעודת נישואים באנגלית עליכם לפנות לנוטריון אנגלית על מנת לתרגם את התעודה מעברית לאנגלית ולתת אישור נוטריוני לנכונות התרגום.

עריכת תרגום נוטריוני של תעודת נישואין באנגלית

תרגום תעודת נישואין לאנגלית מבוצע נעשה באמצעות נוטריון לאנגלית או מתרגם מקצועי אחר שבקיא בשפות האנגלית והעברית.

אישור נוטריון על תרגום תעודת הנישואין נערך ע"י נוטריון לאנגלית.

אישור אפוסטיל לאישור נוטריון

התרגום הנוטריוני הינו "מסמך רשמי" בארץ ישראל. בכדי שיהיה תקף גם בחו"ל צריך לצרף לו אישור אפוסטיל לתעודת נישואין. האישור האפוסטיל על תעודת נישואין משמש אישור רשמי ממדינת ישראל בדבר אמיתות מסמך נוטריוני, וכי הוא מסמך רשמי במדינת ישראל.

אישור אפוסטיל תעודת נישואין אפשר לקבל בעמדת אפוסטיל שבבתי המשפט.

מחיר תרגום נוטריוני של תעודת הנישואין באנגלית

תעריפים נוטריונים נקבעים ע"י מחלקת משרד המשפטים והינם זהים לכל נוטריון בישראל. פירוט תעריפי נוטריון ניתן למצוא ב-מחירון נוטריון.

מחיר תרגום נוטריוני לתעודת נישואים קבוע לפי מספרם של המילים בתרגום. עד 100 מילים ראשונות בתרגום הנוטריוני משולם 209 ₪ + מע"מ. לכל 100 מלים נוספות או חלקן, עד 1,000 מילים משולם 166 ₪ בתוספת מע"מ. על מילים מעל 1,000, נגבה סכום נוסף.

בתרגום של תעודת נישואין לאנגלית יש בד"כ עד 200 מילים. לכן בדרך כלל המחיר לאישור נוטריוני לתרגום תעודת נישואין הוא 375 ש"ח בתוספת מע"מ. יחד עם זאת יתכנו שינויים במספר המילים ויש לבדוק כל מסמך לגופו.

אם מבוקש מספר עותקים, לכל עותק הנוסף לראשון משולם 78 ₪ כולל מע"מ.

(המחירים לפי תעריף נוטריוני לשנת 2019).

משרד נוטריון ועו"ד יצחק גולדשטיין, מספק את האישורים הנוטריונים במקצועיות, מהירות ושירות מעולה. אישור נוטריוני על תרגום תעודת נישואים לאנגלית מבוצע בד"כ ביום הפניה. לקבלת שירות מהיר ומקצועי של תרגום נוטריוני לתעודת נישואין התקשרו 035758484 או פנו למייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו

דילוג לתוכן