עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום תעודת נישואין לאנגלית

תרגום תעודת נישואין לאנגלית

אפוסטיל תעודת נישואין באנגלית משרד הדתות – נוטריון ועו"ד יצחק גולדשטיין, עורך אישור נוטריוני של תרגום תעודת נישואין מעברית לאנגלית – Marriage certificate. מחיר תרגום נוטריוני תעודת נישואין ממשרד הדתות נקבע לפי תעריף משרד המשפטים.

תרגום תעודת נישואין באנגלית

אין צורך להסביר מה זו תעודת הנישואים ומה חשיבותה. את התעודה מקבלים במועצה הדתית או במשרד הפנים. היא נדרשת בשביל לעדכן במשרד הפנים את שם המשפחה והמצב המשפחתי, שינוי פרטים בבנקים, אצל רשויות המסים, גורמים שונים בחו"ל ועוד.

מתי צריך תרגום תעודת נישואין לאנגלית?

תרגום התעודה לאנגלית נדרש כדי ליתן תוקף לתעודה במדינה אחרת. כן נדרש תרגום לתעודה כאשר אדם נדרש להוכיח את מצבו המשפחתי ואת קשרי החתונה שלו לגופים שונים בחו"ל, כמו רשויות מס, בנקים וכו'.

איך מקבלים את התעודה באנגלית? אם עדיין אין לכם את התעודה, אפשר לבקשה באתר הממשלה כאן. אם אתם צריכים תעודה זו באנגלית עליכם לפנות לנוטריון אנגלית על מנת לתרגם את התעודה מעברית לאנגלית ולתת אישור נוטריוני לנכונות התרגום.

עריכת תרגום נוטריוני

תרגום התעודה לאנגלית מבוצע ע"י נוטריון לאנגלית או מתרגם מקצועי אחר שבקיא בשפות האנגלית והעברית.

אישור על נכונות תרגום התעודה נערך רק ע"י נוטריון לאנגלית.

אפוסטיל תעודת נישואין

התרגום הנוטריוני הינו "מסמך רשמי" בארץ ישראל. על מנת שיהיה לו תוקף גם בחו"ל, נדרש להוסיף עליו אישור אפוסטיל. אישור חתימת האפוסטיל על תעודת הנישואין או כל מסמך אחר משמשת כאישור רשמי מאת מדינת ישראל על אמיתות המסמך הנוטריוני, ושהוא מהווה מסמך רשמי במדינת ישראל.

אישור אפוסטיל לתרגום תעודות ומסמכים אפשר לקבל בעמדת אפוסטיל שבבתי המשפט.

מחיר תרגום נוטריוני תעודת נישואין באנגלית

תעריפים נוטריונים נקבעים ע"י מחלקת משרד המשפטים והינם זהים לכל נוטריון בישראל. פירוט תעריפי נוטריון ניתן למצוא ב-מחירון נוטריון.

מחיר תרגום נוטריוני תעודת נישואין קבוע לפי מספרם של המילים בתרגום. עד 100 מילים ראשונות בתרגום הנוטריוני משולם 236 ₪ + מע"מ. לכל 100 מלים נוספות או חלקן, עד 1,000 מילים משולם 186 ₪ בתוספת מע"מ. על מילים מעל 1,000, נגבה סכום נוסף. 

בתרגום של תעודת הנישואים יש בד"כ עד 200 מילים, לכן בדרך כלל המחיר לאישור נוטריוני לתרגום שלה הוא 422 ש"ח בתוספת מע"מ. יחד עם זאת יתכנו שינויים במספר המילים ויש לבדוק כל מסמך לגופו.

אם מבוקש מספר עותקים, לכל עותק הנוסף לראשון משולם 73 ₪ לא כולל מע"מ.

(המחירים לפי תעריף נוטריוני לשנת 2024).

איך מוציאים תעודת נישואין באנגלית?

לאחר שקיבלתם את התעודה בעברית, אתם פונים למשרד עורך דין נוטריון מומלץ, שיודע לספק את האישור במקצועיות ומהירות. 

אודות משרד נוטריון עו"ד יצחק גולדשטיין

משרד נוטריון ועו"ד יצחק גולדשטיין, מספק את האישורים הנוטריונים במקצועיות, מהירות ושירות מעולה. אישור נוטריוני על תרגום תעודות מבוצע בד"כ ביום הפניה. לקבלת שירות מהיר ומקצועי של תרגום נוטריוני לתעודות ומסמכים התקשרו 035758484 או פנו למייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן