עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תעודת שינוי שם באנגלית

תרגום תעודת שינוי שם לאנגלית

שינוי שם חברה באנגלית – משרד יצחק גולדשטיין עורך אישור נוטריוני על תרגום תעודת שינוי שם לאנגלית – Certificate of renaming.

מהו הליך שינוי שם?

איך נראה תהליך של תרגום תעודת שינוי שם לאנגלית ומה תפקיד נוטריון? נסביר בהרחבה כאן.

שינוי שם פרטי או משפחה של אדם הוא תהליך שבו השם הפרטי או שם המשפחה של אדם משתנה. שמו של אדם ניתן לו בדרך כלל בסמוך לידתו. לעיתים שם זה מלווה את האדם עד סוף ימיו, ולעיתים השם משתנה מסיבות שונות – לרוב לפי בחירתו של האדם.

שינוי שם חברה הוא תהליך בו משנים שם חברה ציבורית או פרטית, לאחר קבלת אישור רשם החברות.

מתי נדרש תעודת שינוי שם באנגלית?

בין אם אתם עוברים תהליך של רילוקיישן או בין אם אתם מעוניינים להתחיל תהליך אזרחות במדינה אחרת מתוקף הזכויות שלכם, תרגום משפטי מעברית לאנגלית והפוך הוא תהליך הכרחי שכן השם שלכם הוא הפנים שלכם בעולם המשפט בפרט ובעולם הגדול בכלל. מכאן שמדובר אולי על תהליך פשוט וקצר של תרגום תעודת שינוי שם לאנגלית, אבל יותר מכל מדובר על האופן בו אתם יכולים לשמור על הזכויות שלכם.

מיהו נוטריון?

נוטריון, נוטריון בתל אביב ובכלל, הוא מי שקיבל את ההסמכה הנדרשת ואת האישור של מדינת ישראל דרך משרד המשפטים לעסוק בתחום אישור תרגום משפטי. המילה הכתובה יכולה להשפיע באופן ממש אקוטי על הבנות משפטיות כאלו ואחרות. מספיקה ממש מילה אחת שכתובה כך או אחרת כדי לשנות את כל התמונה. במקרה של העולם החדש בו אנחנו חיים, בו כל אחד למעשה יכול ללמוד מכל מקום בעולם באמצעות המחשב, לעבוד באיזו עבודה שירצה ועוד, תרגום תעודת שינוי שם לאנגלית הנעשה באופן קפדני ומקצועי יכול לשנות את פני הדברים באופן דרמטי. נוטריון הוא מי שיש לו את הכלים לבצע את המהלך הזה באופן שישמור על הזכויות של בעלי התעודה באופן מלא.

מחיר תרגום נוטריוני תעודת שינוי שם

עלות תרגום מסמך כזה אצל חברה לתרגום משפטי יכולה להגיע למאות ₪, לעלות צריך להוסיף את תעריף משרד המשפטים לעריכת אישור תרגום נוטריוני. במשרד עו"ד נוטריון יצחק גולדשטיין ניתן לקבל את התרגום ללא עלות, כאשר אתם תשלמו רק עבור אישור התרגום לפי תעריף משרד המשפטים.

שירות מהיר ומקצועי  

אתם מוזמנים לפנות אלינו אם אתם צריכים שירות נוטריון בעל הסמכה וניסיון בתחום. השירות הוא שירות מהיר, מקצועי וענייני ומטרתו כאמור לאפשר לכם ליהנות מזכויות מלאות בכל מקום ברחבי העולם.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן