עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום רישיון נהיגה

תרגום רישיון נהיגה לאנגלית

משרד יצחק גולדשטיין עורכי דין ונוטריון עורך אישור נוטריוני על נכונות תרגום רישיון נהיגה לאנגלית – driving licence.

תרגום רישיון נהיגה באנגלית

רישיון נהיגה הוא כרטיס רשמי מטעם משרד התחבורה שמאשר לבעליו כי לפי החוק הוא רשאי לנהוג בסוג רכב לפי דרגת הרישיון. על רישיון נהיגה ממוחשב לפי התקן האירופאי יש תמונה של בעל הרישיון. הכרטיס מונפק בדרך כלל לתקופה עד 10 שנים.

רישיון נהיגה ישראלי אינו רישיון נהיגה בינלאומי ועל מנת לנהוג בחו"ל יש צורך להציג רישיון בינלאומי המונפק בתחנות מוסמכות ע"י משרד התחבורה.

תרגום רישיון נהיגה לאנגלית אינו נדרש בדרך כלל עבור נהיגה בחו"ל. השימוש העיקרי בתעודה מתורגמת לאנגלית היא עבור הוכחת כתובת מגורים של בעל התעודה.

מחיר אישור תרגום רישיון נהיגה לאנגלית

אישור תרגום נוטריוני נדרש על מנת לאשר לגורמים רשמיים כי אכן מדובר בהעתק נכון ומדויק למקור.

מחירון נוטריון נקבע על ידי משרד המשפטים והוא אחיד לכל הנוטריונים בישראל. לרשימה מלאה של תעריפי נוטריון, בקרו במחירון הנוטריון.

מחיר אישור נוטריוני לתרגום האישור נקבע לפי מספר המילים בתרגום. עד מאה המילים הראשונות בתרגום המחיר 236 ש"ח בתוספת מע"מ. על כל מאה מילים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים, המחיר הוא 186 ש"ח בתוספת מע"מ. סכום נוסף יגבה עבור מילים מעל אלף.

רישיון נהיגה מכיל בדרך כלל פחות מ-100 מילים, ולכן מחיר האישור הנוטריוני הוא 236 ₪ פלוס מע"מ, ובסך הכל 276 ₪.

שימו לב: במשרדנו ניתן לקבל תרגום ללא עלות, כאשר אתם משלמים רק עבור אישור נכונות התרגום.

אפוסטיל רישיון נהיגה באנגלית

כאשר אתם מתבקשים להציג אישור אפוסטיל על אישור הנוטריון לתרגום, עושים זאת אצל פקיד משרד המשפטים היושב בבית המשפט. חתימת אפוסטיל נותנת תוקף בינלאומי לאישור נוטריוני, כך שהוא יהיה אישור רשמי תקף ומוסמך לא רק בישראל אלא גם בחו"ל.

שירות נוטריון מהיר ומקצועי

משרדו שם דגש על שירות מהיר, איכותי ומקצועי. אישור נוטריוני על נכונות תרגומים מבוצעים בדך כלל תוך יום עד שני ימי עסקים. לקבלת הצעת מחיר פנו למשרדנו במייל או טלפון המופיעים בתחתית האתר ובעמוד צור קשר.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן