עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום נוטריוני של תעודת בגרות

תרגום תעודת בגרות לאנגלית

משרד נוטריון ועורכי דין – יצחק גולדשטיין עורך תרגום תעודת בגרות משרד החינוך או גיליון ציונים לאנגלית, וכן אישור נוטריוני על תרגום של דיפלומה תעודת בגרות באנגלית – Matriculation certificate / High school diploma.

תעודת בגרות

אין צורך להכביר מילים צריך ולהסביר מהי תעודת בגרות משרד החינוך ומדוע היא כה חשובה. קבלת התעודה  ממשרד החינוך היא בדרך כלל בזמן סיום הלימודים בתיכון, והיא משמשת אותנו בהמשך החיים. כל אדם המעוניין להתקבל ללימודים גבוהים באוניברסיטה או מכללה, או שהוא רוצה להתקבל לעבודה חדשה, נדרש להוכיח שנות לימוד וידע.

מתי צריך תרגום תעודת בגרות לאנגלית?

תרגום של התעודה ממשרד החינוך לאנגלית נדרש לפני הגשת בקשה ללימודים בחו"ל. כאשר אדם נדרש להוכיח את לימודיו וידיעותיו בחו"ל לדוגמה לצורך קבלה לאוניברסיטה, עליו לתרגם את התעודה שקיבל ממשרד החינוך. כן בדרך כלל עליו לצרף תרגום גיליון ציונים ממקומות הלימוד השונים בארץ. 

אישור נוטריוני על תרגום תעודת הבגרות נדרש לצורך מתן תוקף לאישור של התעודה במדינה זרה. פעמים רבות נדרש גם תרגום לאנגלית של גיליון ציוני בגרות.

אישור נוטריוני על תרגום

תרגום של גיליון ציונים או תעודת בגרות ממשרד החינוך באנגלית נעשה על ידי משרד תרגומים או על ידי נוטריון הבקיא בשפה העברית ובשפה האנגלית.

אישור נוטריוני לתרגום תעודות אלו לאנגלית נעשה על ידי נוטריון הבקיא בשפה העברית ובשפה האנגלית.

אישור אפוסטיל תעודת בגרות 

תרגום נוטריוני נחשב ל-"מסמך רשמי" בישראל. על מנת ליתן לאישור הנוטריוני תוקף בחו"ל יש צורך באישור אפוסטיל, שהוא אישור רשמי של מדינת ישראל על אמיתות המסמך, והיותו מסמך רשמי בישראל.

את אישור האפוסטיל ניתן לקבל בעמדות אפוסטיל המצויות ברוב בתי המשפט.

מחיר תרגום נוטריוני לתעודת בגרות

תעריפי הנוטריון נקבעים על ידי משרד המשפטים והם אחידים לכל הנוטריונים בארץ. לפירוט מלא של תעריפי נוטריון כנסו ל-מחירון נוטריון.

מחיר אישור נוטריוני לתרגום התעודה נקבע בהתאם למספר המילים שבתרגום. עד מאה המילים הראשונות שבתרגום המחיר הוא 236 ₪ בתוספת מע"מ. לכל מאה מלים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים המחיר הוא 186 ₪ בתוספת מע"מ. סכום נוסף נגבה על מילים מעבר לאלף.

אם נדרשים מספר עותקים, על כל עותק נוסף לעותק הראשון ישולם 73 ₪ פלוס מע"מ.

(המחירים נכונים לשנת 2024).

אודות משרד נוטריון עו"ד יצחק גולדשטיין

משרד עו"ד ונוטריון יצחק גולדשטיין ערוך לספק את כלל האישורים הנוטריונים במהירות, מקצועיות ובשירות מצוין.

משרדנו מספק שירות מהיר, ואישור נוטריוני לתרגום באנגלית נעשה בדרך כלל ביום הפניה.

לקבלת תרגום נוטריוני, בשירות מהיר ומקצועי, התקשרו: 035758484 או פנו למייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן