תרגום דרכון

משרד עורכי דין נוטריון יצחק גולדשטיין עורך אישור נוטריוני על נכונות תרגום דרכון לאנגלית – passport, או מאנגלית לעברית, לצורך הוכחת זהות, הוצאת ויזה ועוד.

דרכון באנגלית

דרכון הוא תעודה ציבורית מונפקת על ידי מדינה עבור אזרחיה. התעודה משמשת בעת מעבר גבולות בינלאומיים, והיא מעידה כי המחזיק הוא בעל מעמד של אזרח המדינה שהנפיקה אותה. הדרכון כולל פרטים אישיים אודות בעליו לצורך זיהוי מול רשויות המדינה. כל אזרח בכל גיל חייב לשאת דרכון במעבר גבול בין מדינה למדינה. אמנות בינלאומיות מסדירות את אופן הוצאת דרכונים והשימוש בהם.

יש מדינות שדורשות ויזה על מנת להיכנס למדינה. כדי לקבל אשרת כניסה, לעיתים יש צורך בהגשת תרגום דרכון בליווי אישור נוטריוני.

מחיר תרגום נוטריוני של דרכון

גופים רשמיים בישראל או בחו"ל דורשים הוכחה רשמית לנכונות תרגום. רק נוטריון מוסמך לאשר כי התרגום נכון ומדויק למקור. במקרים מסוימים יש להוסיף גם אישור אפוסטיל, הנעשה ע"י פקיד משרד המשפטים, היושב בבית המשפט, אשר מוסיף חתימת אפוסטיל בהתאם לאמנה בינלאומית, כדי לתת לחתימה הנוטריונית תוקף רשמי ומוסמך בחו"ל.

תקנות הנוטריונים משרד המשפטים קובעות את מחירון נוטריון. מחיר אישור נוטריוני על נכונות תרגום נכון לשנת 2024 הוא:

  • עד 100 מילים ראשונות בתרגום – 236 ₪ + מע"מ.
  • לכל 100 מלים נוספות או חלקן, עד 1000 מילים – 186 ₪ + מע"מ.
  • לכל מאה מילים נוספות מעל 1,000 או חלקן – 93 ₪ + מע"מ.

משרד עו"ד נוטריון יצחק גולדשטיין לא גובה תשלום עבור התרגום כאשר נערך אישור תרגום נוטריוני, והתשלום הוא רק עבור האישור הנוטריוני בהתאם לתעריף משרד המשפטים.

שירות תרגום נוטריוני מהיר ומקצועי

משרד עורכי דין נוטריון יצחק גולדשטיין מנפיק אישורים נוטריונים כמו אישורי נכונות תרגום, אישור חתימה על תצהירים או ייפוי כוח נוטריוני, אישור חיים ועוד.

אישורי תרגום נוטריוני נעשים בקפידה ומקצועיות, יחד עם שירות מהיר ואיכותי. בדרך כלל ניתן לקבל תרגום עם אישור נוטריוני תוך יום עד שני ימי עסקים.

לקבל שירות והצעת מחיר פנו במייל main@ygoldlaw.co.il, או בטלפון 03-5758484.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן