עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום מסמכים לאנגלית

תרגום מסמכים לאנגלית

תרגום מסמכים לאנגלית – מיהו נוטריון ? מהם סמכויותיו? וכיצד להיעזר בשירותיו? גולדשטיין יצחק – עו"ד ונוטריון מסביר אודות תהליך תרגום מסמך רשמי מעברית לאנגלית.

תרגום מסמכים לאנגלית

נוטריון לתרגום מסמכים מקצועי הוא עו"ד בעל אישור ממשרד המשפטים להפיק אישורים נוטריונים. כמו כן  הוא בעל ידע בשפות הנדרשות ויכול לאשר שתרגום המסמך תואם ונאמן למקור.

לא כל נוטריון יכול לאשר נכונות תרגום, אלא רק אחד השולט בשפת המקור ובשפת התרגום.

אישור נוטריוני לתרגום תעודות ומסמכים רשמיים נדרש במקרים רבים. על מנת להציג בפני רשויות שונות, בתי משפט, מוסדות לימוד וכיו"ב אישורים על נכונות תרגום המסמך.

מה התהליך?

אישור תרגום מסמך יכול להיעשות על תרגום מסמך מעברית לשפה אחרת, לרוב אנגלית, על מנת להציג בחו"ל. במקרה זה נדרש לרוב בנוסף גם אישור אפוסטיל לאחר אישור הנוטריון. האפוסטיל מאשר כי הנוטריון מוסמך במדינת ישראל ליתן אישורים נוטריוניים.

כמו כן ניתן אישור נוטריון על תרגום מסמך משפה אחרת, לרוב אנגלית, לעברית, על מנת להציג את האישור בפני מוסדות בארץ.

אישור נוטריון על תרגום מסמך מהווה ראיה מספקת בהליך משפטי. לכן למוסדות ורשויות הדורשים אישור רשמי ומוכר כי התרגום נכון, יש להציג אישור תרגום נוטריון מוסמך.

אישור תרגום מסמך ניתן לעשות כמעט לכל מסמך או תעודה, אולם נעשה בדרך כלל על מסמכים רשמיים, בין המסמכים הנפוצים ניתן למנות בין היתר: אישור נוטריוני לתרגום תעודת לידה או פטירה; אישור לתרגום תצהירים; אישור לתרגום אישורי מיסים; אישור תרגום תעודת בגרות; תרגום נוטריוני תעודת לידה; אישור נכונות תרגום דרכון; אישור תרגום תעודת יושר מהמשטרה לאנגלית; אישור נוטריון לנכונות תרגום צו קיום צוואה או צו ירושה; תרגום החלטות ופסקי בית משפט או בית דין; אישור נוטריוני לתרגומים של מסמכי חברה, ועוד.

מתרגם מסמך לאנגלית חינם

כאשר לא מדובר בתרגום של תעודות רשמיות אלא בתרגום טקסט או תמונה או מסמך אחר כגון לצורך לימודים, ניתן להסתפק בתרגום חינם. להלן מספר אפשרויות לתרגום חינם:

מחיר תרגום לאנגלית

כאשר נדרשים לעשות תרגום לתעודות רשמיות, יש צורך באישור נוטריון על נכונות התרגום .תקנות הנוטריונים קובעות את תעריף נוטריון לאישור תרגום. הוא אינו רשאי לשנות מתעריף זה כלפי מעלה או כלפי מטה. מחיר אישור נוטריוני לתרגום מסמך נכון לשנת 2024:

236 ₪ עד 100 מילים ראשונות בתרגום;

186 ₪ לכל 100 מלים נוספות או חלק מהן, עד 1000 מילים;

93 ₪ לכל 100 מילים נוספות או חלק מהן, מעבר ל-1000 מילים;

73 ₪ לכל עותק נוסף על האישור הראשון.

לסכומים אלו יש להוסיף מע"מ כדין. הסכום שבתקנות צמוד למדד ומשתנה מעת לעת כפי שמתפרסם ע"י משרד המשפטים.

שירותי תרגום מסמכים לאנגלית

על מנת לקבל שירות מהיר ומקצועי, יש לבחור בנוטריון בעל ניסיון, שנותן את האישור במהירות וביעילות. במשרדו של נוטריון עורך דין יצחק גולדשטיין ניתן לקבל שירות מהיר ומקצועי לכל סוגי האישורים הנוטריונים, לרבות אישור תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית, אישור הצהרת מתרגם, יפוי כוח נוטריוני , אישורי העתקי מסמכים, ועוד.

לקבלת האישורים במהירות, מקצועיות ובשירות מצוין פנה בטלפון 03-5758484.

תוכן עניינים
תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן