נוטריון תרגום מסמכים לאנגלית

מיהו נוטריון תרגום מסמכים לאנגלית? מהם סמכויותיו? וכיצד להיעזר בשירותיו? גולדשטיין יצחק – עו"ד ונוטריון מסביר:

מיהו נוטריון תרגום מסמכים, ומהם סמכויותיו?

נוטריון לתרגום מסמכים הוא עו"ד בעל אישור ממשרד המשפטים להפיק אישורים נוטריונים. כמו כן הנוטריון הינו בעל ידע בשפות הנדרשות ויכול לאשר שתרגום המסמך תואם ונאמן למקור.

לא כל נוטריון יכול לאשר נכונות תרגום, אלא רק נוטריון השולט בשפת המקור ובשפת התרגום.

אישור נוטריון לתרגום תעודות ומסמכים נדרש במקרים רבים. על מנת להציג בפני רשויות שונות, בתי משפט, מוסדות לימוד וכיו"ב אישורים על נכונות תרגום המסמך.

אישור תרגום מסמך יכול להיעשות על תרגום מסמך מעברית לשפה אחרת, לרוב אנגלית, על מנת להציג בחו"ל. במקרה זה נדרש לרוב בנוסף גם אישור אפוסטיל לאחר אישור הנוטריון. האפוסטיל מאשר כי הנוטריון מוסמך במדינת ישראל ליתן אישורים נוטריוניים.

כמו כן ניתן אישור נוטריון על תרגום מסמך משפה אחרת, לרוב אנגלית, לעברית, על מנת להציג את האישור בפני מוסדות בארץ.

אישור נוטריון על תרגום מסמך מהווה ראיה מספקת בהליך משפטי. לכן למוסדות ורשויות הדורשים אישור רשמי ומוכר כי התרגום נכון, יש להציג אישור תרגום נוטריון מוסמך.

אישור תרגום מסמך ניתן לעשות כמעט לכל מסמך, אולם נעשה בדרך כלל על מסמכים רשמיים, בין המסמכים הנפוצים ניתן למנות בין היתר: אישור נוטריון לתרגום תעודות לידה או פטירה; אישור נוטריון לתרגום תצהירים; אישור נוטריון לתרגום אישורי מיסים; אישור נוטריון לתרגום תעודת בגרות; אישור נוטריון לתרגום תעודת לידה; אישור נוטריון לתרגום דרכון; אישור נוטריון לתרגום תעודת יושר מהמשטרה; אישור נוטריון לנכונות תרגום צו קיום צוואה או צו ירושה; אישור נוטריון לתרגום החלטות ופסקי בית משפט או בית דין; אישור נוטריוני לתרגומים של מסמכי חברה, ועוד.

תעריף אישור נוטריוני – תרגום מסמכים לאנגלית

תקנות הנוטריונים קובעות את תעריף נוטריון לאישור תרגום. הנוטריון אינו רשאי לשנות מתעריף זה כלפי מעלה או כלפי מטה. מחיר אישור נוטריון לתרגום מסמך נכון לשנת 2021:

209 ₪ עד 100 מילים ראשונות בתרגום;

165 ₪ לכל 100 מלים נוספות או חלק מהן, עד 1000 מילים;

80 ₪ לכל 100 מילים נוספות או חלק מהן, מעבר ל-1000 מילים;

66 ₪ לכל עותק נוסף על האישור הראשון.

לסכומים אלו יש להוסיף מע"מ כדין. הסכום שבתקנות צמוד למדד ומשתנה מעת לעת כפי שמתפרסם ע"י משרד המשפטים.

על מנת לקבל שירות מהיר ומקצועי, יש לבחור בנוטריון בעל ניסיון, שנותן את האישור במהירות וביעילות.

במשרדו של נוטריון עורך דין יצחק גולדשטיין ניתן לקבל שירות מהיר ומקצועי לכל סוגי האישורים הנוטריונים, לרבות אישור תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית, אישור הצהרת מתרגם, יפוי כוח נוטריוני , אישורי העתקי מסמכים, ועוד.

לקבלת האישורים במהירות, מקצועיות ובשירות מצוין פנה בטלפון 03-5758484.

תחומי ההתמחות שלנו

דילוג לתוכן