עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> נסח טאבו באנגלית

נסח טאבו באנגלית

נסח טאבו רישום מקרקעין באנגלית – יצחק גולדשטיין משרד עורכי דין נוטריון עורך אישור נוטריוני על תרגום של נסח טאבו לאנגלית – Registration of the Land Registry.

מה זה נסח טאבו?

לפני כל פעולה או בירור בפנקסי המקרקעין ובמיוחד לפני קניין נדל"ן, צריך לבדוק את הפרטים הבאים:

  • האם הנכס רשום בפנקסי המקרקעין או רשם הבתים המשותפים (טאבו).
  • מי רשום כבעלים של הזכויות הרשומות.
  • מה הזכות הרשומה.

מסמך המכונה נסח רישום מקרקעין – נסח טאבו –  כולל את כל המידע וכן תיאור המקרקעין, בעלי הזכויות ומהות זכויותיהם, וכן שעבודים ופעולות.

ניתן להפיק את הנסח באינטרנט ולקבל טיוטה חתומה בחתימה אלקטרונית מאושרת ומאובטחת. לנוסח המקוון יש מעמד של נוסח רשמי כל עוד הוא נשאר בתצורתו הדיגיטלית.

ישנם מספר סוגי נסחי רישום מקרקעין:

  1. נסח מלא: מכיל את כל המידע על מגרש או דירה בבית משותף הרשומים בפנקסי המקרקעין.
  2. נסח היסטורי: מכיל מידע עדכני וכן מידע על רישומים שבוטלו.
  3. נסח היסטורית סרוק: מכיל מידע על רישומים שבוטלו לפני 1991.
  4. נסח מרוכז: תדפיס מידע מרוכז מרשם הבתים המשותפים על כל הדירות בבית משותף אשר לא כולל את מלוא פרטי הרישום.

תרגום נוטריוני של נסח טאבו לאנגלית

תרגום נוטריוני הוא תרגום של מסמך משפטי לאנגלית. אישור נכונות התרגום נדרש כאשר מעבירים את המסמך לגוף רשמי במדינה אחרת. זה יכול להיות תרגום של מסמך לעברית, או תרגום מסמכים מעברית לאנגלית. נוטריון צריך לאשר את נכונות ודיוק התרגום על מנת לתת תוקף למסמך המתורגם.

אפוסטיל נסח טאבו באנגלית

יש מצבים בהם כדי לתת תוקף לאישור תרגום נוטריוני בחו"ל, נדרשים להוסיף אישור אפוסטיל. זהו אישור בהתאם לאמנת האג בין עשרות מדינות, על מנת לתת תוקף של מסמכים רשמיים ממדינה למדינה.

פקיד משרד המשפטים היושב בבית המשפט בודק כי אכן אישור הנוטריון תקף בישראל, ולאחר מכן הוא מוסיף חתימת אפוסטיל המאשרת כי המסמך אכן תקף במדינת ישראל ובמדינות החברות באמנה.

הצעת מחיר

מחיר תרגום נסח יכול להגיע למאות ₪ בחברות תרגום משפטי. משרד עורך דין נוטריון יצחק גולדשטיין, מעניק תרגום ללא עלות, כאשר אתם משלמים רק על אישור נוטריון לתרגום לפי מחיר משרד המשפטים. כדי לקבל הצעת מחיר, שלחו לנו את המסמך בעברית.

משרדנו מקפיד לתת שירות מהיר, איכותי ומקצועי.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן