עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום תמצית רישום משרד הפנים לאנגלית

תרגום תמצית רישום לאנגלית

משרד נוטריון ועורכי דין יצחק גולדשטיין מתרגם תמצית רישום לאנגלית, ומפיק אישור נוטריון תרגום תמצית רישום משרד הפנים באנגלית – SUMMARY OF REGISTRATIONהאם ניתן לקבל תמצית רישום באנגלית?

מהי תמצית רישום משרד הפנים ומה כתוב בה?

תמצית רישום ממרשם האוכלוסין (משרד הפנים) היא תעודה הניתנת לאזרח ישראל או תושב ישראל, המכילה סיכום של פרטי הרישום המופיעים במרשם האוכלוסין. בין השאר יש התמצית מכילה פרטים על שם פרטי ושם משפחה, שם ההורים, מין, לאום, מצב אישי, ארץ וישוב מקום הלידה, תאריך לידה, מען עדכני, תאריך כניסה לישראל ועוד. התעודה ניתנת על ידי רשות האוכלוסין וההגירה של משרד הפנים.

ניתן לבקש גם תמצית רישום מורחבת המכילה פרטים נוספים שצריך לתרגם כמו שינוי שם. בנוסף תמצית מורחבת מכילה את הפרטים הבאים מענים קודמים, שמות קודמים, תאריך מצב אישי, פרטי בני משפחה, דת, כתובת למשלוח דואר, כתובת נוספת למשלוח דואר לקטין.

מתי צריך תמצית רישום משרד הפנים באנגלית?

אישור נוטריוני לתרגום תמצית רישום (רגילה או מורחבת) באנגלית נדרש לצורך הוכחת פרטים של המבקש. לדוגמה בעת מעבר מגורים לחו"ל, בקשה לקבלת אזרחות זרה, בקשה לקבלת דרכון פורטוגלי, לצורך עבודה בחו"ל, נישואין בחו"ל וכו'.

כיצד נעשה אישור נוטריון לתרגום?

תרגום של תמצית הרישום מתבצע ע"י חברת תרגום או נוטריון שבקיא בשפה האנגלית ובשפה העברית.

אישור נוטריון לתרגום סיכום המידע ממשרד האוכלוסין נערך ע"י נוטריון שבקיא באנגלית ועברית.

אפוסטיל תמצית רישום באנגלית

תרגום נוטריוני הוא "מסמך רשמי" מוכר בישראל. כדי ליתן למסמך תוקף גם בחו"ל צריך אישור אפוסטיל. האפוסטיל הוא אישור של מדינת ישראל בדבר אמיתות המסמך, וכי הוא מסמך מוכר בישראל.

בעמדות אפוסטיל שבבתי המשפט מקבלים את אישור האפוסטיל.

מחיר תרגום נוטריוני תמצית רישום

מחיר נוטריון נקבע ע"י משרד המשפטים והוא אחידים לכלל הנוטריונים בישראל. פירוט מלא של מחיר אגרת נוטריון תמצאו ב- מחירון נוטריון.

עלות אישור תרגום נוטריוני נקבעת לפי מספר המילים שיש בתרגום כדלהלן. נכון לשנת 2024 המחיר הוא כדלהלן: עד 100 מילים ראשונות בתרגום – 236 ₪ לא כולל מע"מ. כל 100 מלים נוספות או חלקן מהן, עד 1,000 מילים – 186 ₪ לא כולל מע"מ. סכום נוסף משולם על מעבר ל-1,000 מילים.

תמצית רישום באנגלית (עמוד אחד) כוללת בדרך כלל קרוב ל-200 מילים ולכן בדרך כלל המחיר הוא 494 ₪ כולל מע"מ. יחד עם זאת צריך לבדוק כל מסמך לגופו, ויתכנו שינויים במספר המילים, שישפיעו על מחיר התרגום.

כאשר יש צורך במספר עותקים, לכל עותק הנוסף לראשון משולם 73 ₪ לא כולל מע"מ.

(המחירים נכונים לשנת 2024).

משרד עו"ד ונוטריון יצחק גולדשטיין מספק את כל האישורים הנוטריוניים במקצועיות, מהירות, ושירות מצוין. אישור נוטריון על תעודת סיכום הרישום נעשה בדרך כלל ביום הפניה.

לקבלת שירות מקצועי ומהיר לתרגום נוטריוני לתמצית רישום פנו בטלפון: 035758484 או במייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן