עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום תעודת לידה באנגלית

תרגום תעודת לידה באנגלית

תעודת לידה עם אפוסטיל – משרד נוטריון ועורכי דין-יצחק גולדשטיין עורך אישור נוטריוני על תרגום תעודת לידה באנגלית – BIRTH CERTIFICATE.

תעודת לידה

תעודת לידה היא אישור המדינה על הלידה. באישור רשום תאריך ומקום הלידה, שם הילד, מינו, ושמות ההורים. תעודה זו משמשת בין השאר כהוכחה בשעת תביעת אזרחות.

מהו אישור נוטריון תרגום תעודת לידה באנגלית?

תרגום של התעודה באנגלית נדרש כדי לתת לתעודה תוקף במדינה זרה. למשל כשאדם נדרש להוכיח לגוף כלשהו בחו"ל, כגון משרדים ממשלתיים שונים מיהם ילדיו או מה אזרחותו.

אופן עריכת תרגום נוטריוני לתעודת לידה?

תרגום של התעודה לאנגלית מופק על ידי מתרגם או נוטריון שבקיא באנגלית ועברית.

אישור נוטריוני לתרגום נערך על ידי נוטריון אשר בקיא בשפה האנגלית ובשפה העברית.

אישור אפוסטיל על אישור נוטריוני תרגום תעודת לידה לאנגלית

מסמך נוטריוני נחשב כ-"מסמך רשמי" במדינת ישראל. לצורך מתן תוקף גם בחו"ל צריך אישור אפוסטיל. משמעות אישור אפוסטיל, שהמסמך עליו נחתם האישור, הוא מסמך מוכר ורשמי במדינת ישראל ולכן ניתן להכיר בו בחו"ל.

אישורי אפוסטיל ניתנים בעמדות האפוסטיל שברבים מבתי המשפט.

אם מספיק לרשות בחו"ל תעודה עם אפוסטיל ללא תרגום התעודה, ניתן לגשת למשרד החוץ, בבירור מראש איתם. משרד החוץ נותן אישור אפוסטיל לתעודת לידה. אישור האופסטיל לתעודה מאשר לגורם הממוען בחו"ל כי מדובר במסמך מוכר ורשמי במ"י.

בדרך כלל הרשות בחו"ל לא תסתפק באפוסטיל לתעודה, אלא תדרוש גם תירגום שלה. במקרה זה, האפוסטיל לתעודת הלידה יערך על ידי פקיד בית המשפט לאחר תרגום נוטריוני לתעודת הלידה.

מחיר תרגום נוטריוני לתעודת לידה

אגרת נוטריון קבועה באמצעות משרד משפטים ואחידה לכלל הנוטריונים בישראל. לפירוט אגרת נוטריון כנסו ל- אגרת נוטריון.

המחיר לתרגום הנוטריוני לתעודת לידה הוא בדיוק בהתאם למספר המילים שבתרגום. כך, עד מאה מילים ראשונות שיש בתרגום משולם סך 236 ₪ בתוספת מע"מ. לכל 100 מלים מעבר לכך (או חלק ממאה), עד 1,000 מילים בתרגום, ישולם סך 186 ₪ בתוספת מע"מ. מעבר ל-1,000 מילים משולם סכום נוסף.

אם יש צורך במספר עותקים, לכל עותק בנוסף לעותק ראשון משולם 73 ₪ לא כולל מע"מ.

(מחירים לשנת 2024).

משרד עורכי דין ונוטריון יצחק גולדשטיין מספק את האישורים הנוטריונים בזריזות ושירות מקצועי. אישור נוטריוני לתירגום של תעודת הלידה נעשה בדרך כלל ביום הפניה.

לקבלת שירות נוטריוני מקצועי ומהיר התקשרו: 035758484 או פנו במייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן