עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום תעודת מקצוע

תרגום תעודת מקצוע

תרגום תעודת מקצוע ודיפלומה – עורך דין נוטריון יצחק גולדשטיין עורך מסמך תרגום דיפלומה לאנגלית (diploma) וכן תרגום תעודת מקצוע לאנגלית (Professional certificate).

תרגום תעודת מקצוע באנגלית

תעודה מקצועית היא תעודה רשמית על לימוד וקבלת אישור לעסוק במקצוע. בתעודה כתוב מה המקצוע. התעודה ניתנת בין השאר ל- הנדסאי, טכנאי מוסמך, תעודת גמר מכינה טכנולוגית, בוגר תעודת סיום לימודי בטיחות או נגישות.

על מנת לעסוק במקצוע בחו"ל יש להציג תרגום תעודת המקצוע לאנגלית.

תרגום דיפלומה באנגלית

דיפלומה היא מסמך שניתן על ידי רשות, המוכיח לימודים תיכוניים או תואר אקדמי, תואר ראשון, תואר שני, ותואר שלישי. על מנת להתקבל ללימודים גבוהים בחו"ל או לעסוק במקצוע שנלמד במדינה אחרת צריך להציג חלק מאלו: תעודת בגרות, גיליון ציונים, דיפלומה, תעודה על תואר.

אישור תרגום נוטריוני לאנגלית

הנוטריון נכנס לתמונה כדי לתת אישור למסמך המתורגם, דיפלומה או התעודה המקצועית. גופים רשמיים בחו"ל אינם מסתפקים בתרגום מקצועי, אלא דורשים גם אישור עורך דין נוטריון שהמסמך המתורגם לאנגלית זהה למקור בעברית.

מחיר אישור הנוטריון נקבע לפי מחירון משרד המשפטים, אשר משתנה מידי שנה. נוטריון אינו רשאי לסטות ממחירון זה.

במשרדנו יש הטבה מיוחדת לפונים, אשר אינם נדרשים לשלם על התרגום המקצועי ללא עלות, ומשלמים רק על אישור התרגום.

נוטריון הוא עורך דין בעל ותק של לפחות 10 שנים כעורך דין, אשר עבר קורס מיוחד וכן ועדה של משרד המשפטים, אשר נתנה לו סמכות לערוך טפסים נוטריונים, לאשר תצהירים והעתקי מסמכים, ולתת אישור נכונות תרגום נוטריוני.

אפוסטיל תעודה מקצועית

מהו אפסוטיל ומתי הוא נדרש? מדובר על מסמך שנערך לפי אמנה בינלאומית לאישור מסמכי חוץ. מאחר שגופים בחו"ל אינם יכולים לדעת שהנוטריון אכן מוסמך בישראל, יש לעבור אישורים דרך מספר גורמים הנותנים תוקף בחו"ל. האמנה חוסכת תהליכים אלו ומאפשרת חתימה אחת לאישור דיפלומה או תעודה מקצועית.

משרד נוטריון עורך דין יצחק גולדשטיין מקפיד על איכות התרגום, שירות איכותי ומהיר במיוחד. על מנת לקבל אישור תרגום נוטריוני לתעודה מקצועית, לימודי תואר אקדמי וכיו"ב פנו למשרדנו במייל main@ygoldlaw.co.il, או בטלפון 03-5758484.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן