עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום חשבון טלפון לאנגלית

תרגום חשבון טלפון לאנגלית

תרגום חשבון טלפון לאנגלית – משרד נוטריון ועורכי דין עורך אישור תרגום נוטריוני על תרגום חשבון טלפון (נייח או נייד (סלולרי) או אינטרנט) באנגלית – phone bill.

תרגום חשבון טלפון קווי, סלולרי, אינטרנט לאנגלית

חשבון תקשורת הוא אחד הדברים הבסיסים בתשלומים של כל בית פרטי או בית עסק. כיום יש מתחרים רבים בתחום הטלפוניה.

בטלפון קווי אתם יכולים לעשות תרגום לחשבון של בזק, הוט, פרטנר, בזק בינלאומי, אקספון, 012 סמייל, נטויזן, או של חברות מרכזיות וירטואליות.

גם בטלפון נייד הסלולרי יש מתחרים רבים. אתם יכולים לבצע תרגום חשבון של פלאפון, סלקום, פרטנר, גולן, we4G מבית אקספון, הוט, פרטנר, 012 סמייל, 019, רמיל לוי תקשורת, Pmobile  פי מובייל.

בתחום האינטרנט אפשר לבצע אישור נוטריון על תרגום חשבון של חברת פרטנר, טריפל סי, בזק בינלאומי, הוט נט, 018 אקספון, 012 סמייל, 019 טלזר, אינטרנט רימון, 013 נטויזן.

תרגום נוטריוני לחשבון טלפון

אישור נוטריון על תרגום חשבון טלפון באנגלית נדרש פעמים רבות. כך למשל לצורך הוכחת כתובת לחברת אמזון, או כאשר נדרשים לפתוח חשבון בנק בחו"ל. גם במקרים אחרים כמו פתיחת חשבונות שונים או הוכחות אחרות בחו"ל תדרשו להציג את המסמך האמור.

נוטריון מוסמך הוא עו"ד בעל וותק של לפחות 10 שנים שעבר הכשרה מיוחדת של משרד המשפטים על מנת להפיק אישורים ומסמכים רשמיים שונים.

מחיר תרגום נוטריוני נקבע לפי מספר המילים שיש בתרגום. מחירון מלא אפשר לראות במאמרנו: מחיר תרגום נוטריוני.

פעמים רבות תדרשו להציד גם אישור חותמת אפוסטיל. מה זה אפוסטיל ומדוע דורשים את זה? מדובר על אמנה בינאלומית שמאפשרת הכרה במסמכים רשמיים במדינה אחרת השותפה באמנה. לכן, על מהת לוודא שאישור הנוטריון אכן הוא מוסמך ורשמי במדינת ישראל, כך שיהיה לו תוקף גם במדינות אחרות באמנה, יש להוסיף חומת אפוסטיל. את השירות ניתן לקבל אצל פקיד בית המשפט שאחראי על תחום אפוסטיל.

חשבון טלפון באנגלית

משרד נוטריון ועורכי דין יצחק גולדשטיין שם לו מטרה לספק את כל האישורים הנדרשים במהירות ונוחות. ניתן ליצור קשר בטלפון 035758484 או במייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן