עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום חשבונות Utility bill

תרגום חשבונות utility bills לאנגלית

פעמים רבות אתם נדרשים להציג תרגום חשבונות לאנגלית utility bill. חשבונות שירות יכולים להיות חשבון טלפון, חשמל, גז, ארנונה, סלולר אינטרנט ועוד. התרגום נצרך למשל כאשר אתם צריכים להוכיח כתובת מגורים לבנק בחו"ל או לפתיחת חשבון באמזון.

מה זה utility bill?

מדובר על חשבונות שונים שאתם מקבלים לבית או לעסק. זה יכול להיות חשבון ארנונה, חשבון מים, חשבון טלפון או אינטרנט, חשבון חשמל וכיו"ב. אלו מסמכים מגופים מוכרים וידועים שמוכיחים שפלוני קיים והוא מתגורר או שעסקו במקום מסוים.

מה זה תרגום נוטריוני?

תרגום נוטריוני הוא אישור של נוטריון שהתרגום של המסמך לאנגלית זהה בדיוק ומתאים למקור בעברית. לצורך כך, כל הפרטים במקור צריכים להיות מתורגמים. על הנוטריון להיות בקיאבשתי השפות, בעברית ובאנגלית.

נוטריון הוא עורך דין בעל ותק מעל 10 שנים, ללא הרשעות פליליות או אתיות, שעבר הכשרה מיוחדת ועבר ועדה של משרד המשפטים. לאחר תהליך זה הוא מקבל אישור לשמש כנוטריון, שיכול לאשר ולאמת מסמכים שונים. למשל הוא יכול לאשר צוואה בפני רשות, ממש כמו שופט.

תרגום חשבונות באנגלית

כאמור, גופים רשמיים בחו"ל דורשים פעמים רבות תרגום חשבון מים, טלפון, סלולר, אינטרנט, חשמל, גז או ארנונה. לצורך כך יש לעשות תרגום של המסמך. לאחר מכן לפנות לנוטריון שיאשר את תרגומו.

משרדנו מעניק שירות מיוחד שמייתר את כפל 2 ההליכים. אתם מוסרים את החשבון ומקבלים אותו מתורגם ומאושר. בנוסף תשלמו רק על האישור בהתאם לתעריף משרד המשפטים, ולא על התרגום.

מחיר אישור תרגום נוטריוני utility bill לאנגלית

עלות שכר נוטריון על אישור זה נקבע על ידי משרד המשפטים לפי מספר המילים שבמסמך המתורגם, ולא ניתן לסטות מעלה או מטה. למחירים יש להוסיף מע"מ כדין.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן