עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תעודת יושר באנגלית

תעודת יושר באנגלית

משרד יצחק גולדשטיין, נוטריון ועורכי דין, עורך תרגום תעודת יושר באנגלית, ואישור נוטריוני עם חתימת אפוסטיל על תרגום תמצית רישום מידע פלילי לאנגלית (print criminal information).

תרגום תמצית רישום פלילי לאנגלית

כל אדם מגיל האחריות הפלילית (12 שנים) יכול בעצמו (לאחר שהזדהה בת"ז או דרכון), או ע"י מיופה כוחו, לפנות למשטרה על מנת להזמין תעודה בדבר המידע הפלילי והתעבורתי שלו. בתעודה נכתב האם קיים מרשם פלילי או שהאדם נקי ובמקרה זה מכונה התעודה – "תעודת יושר". לתעודה השפעה כבדת משקל כשאדם מעוניין להתקבל לעבודה במקומות רשמיים או רגישים.

אישור נוטריוני על תרגום תעודת יושר לאנגלית

תרגום נוטריוני של תעודת יושר נדרש לצורך מתן תוקף לתעודה במדינה זרה. כאשר אדם נדרש להוכיח בחו"ל שאין לו עבר פלילי, עליו לתרגם את תעודת מידע פלילי, לדוגמה בעת שהיה ארוכה בחו"ל, אימוץ בחו"ל, לימודים או עבודה חדשה בחו"ל וכו'.

תרגום לאנגלית נעשה על ידי משרד תרגום או על ידי נוטריון הבקיא בשפה העברית ובשפה האנגלית.

אישור הנוטריון לתרגום התעודה נעשה על ידי נוטריון הבקיא בשפה העברית ובשפה האנגלית.

תרגום תעודת יושר עם אפוסטיל

תרגום נוטריוני הינו "מסמך רשמי" בישראל. על מנת לתת לו תוקף בחו"ל יש צורך באישור אפוסטיל, שהוא אישור רשמי של מדינת ישראל על אמיתות המסמך, והיותו מסמך רשמי בישראל.

את אישור האפוסטיל ניתן לקבל בעמדות אפוסטיל המצויות ברוב בתי המשפט.

תעודת יושר באנגלית – מחיר אישור נוטריון

תעריפי הנוטריון נקבעים על ידי משרד המשפטים והם אחידים לכל הנוטריונים בארץ. לפירוט מלא של תעריפי נוטריון כנסו ל-מחירון נוטריון.

מחיר אישור נוטריוני לתרגום תעודת יושר נקבע בהתאם למספר המילים שבתרגום. עד מאה המילים הראשונות שבתרגום המחיר הוא 236 ₪ בתוספת מע"מ. לכל מאה מלים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים המחיר הוא 186 ₪ בתוספת מע"מ. סכום נוסף נגבה על מילים מעבר לאלף.

אם נדרשים מספר עותקים, על כל עותק נוסף לעותק הראשון ישולם 73 ₪ בתוספת מע"מ.

(המחירים נכונים לשנת 2024).

רישום פלילי באנגלית – אישור נוטריוני מהיר

משרד עו"ד ונוטריון יצחק גולדשטיין ערוך לספק את כלל האישורים הנוטריונים במהירות, מקצועיות ובשירות מצוין. אישור נוטריון לתרגום תדפיס מידע פלילי באנגלית נעשה בדרך כלל ביום הפניה.

לקבלת שירות מקצועי ומהיר לתרגום נוטריוני התקשרו: 035758484 או פנו במייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן