תרגום תעודת יושר לאנגלית

משרד יצחק גולדשטיין, נוטריון ועורכי דין עורך תרגום לאנגלית לתעודת יושר, ואישור נוטריוני על תרגום תעודת יושר באנגלית עם אפוסטיל.

מה זה תעודת יושר?

כל אדם מגיל האחריות הפלילית (12 שנים) בעצמו (לאחר שהזדהה בת"ז או דרכון), או ע"י מיופה כוחו, על מנת להזמין תעודה בדבר המידע הפלילי שלו. בתעודה נכתב האם קיים מרשם פלילי או שהאדם נקי ובמקרה זה מכונה התעודה – "תעודת יושר". לתעודה השפעה כבדת משקל כשאדם מעוניין להתקבל לעבודה במקומות רשמיים או רגישים.

אישור נוטריוני על תרגום תעודת יושר לאנגלית

תרגום נוטריוני של תעודת יושר נדרש לצורך מתן תוקף לתעודה במדינה זרה. כאשר אדם נדרש להוכיח את יושרו בחו"ל עליו לתרגם את תעודת היושר, לדוגמה בעת שהיה ארוכה בחו"ל, אימוץ בחו"ל, לימודים או עבודה חדשה בחו"ל וכו'.

תעודת יושר בתרגום לאנגלית נעשה על ידי משרד תרגום או על ידי נוטריון הבקיא בשפה העברית ובשפה האנגלית.

אישור הנוטריון לתרגום התעודה נעשה על ידי נוטריון הבקיא בשפה העברית ובשפה האנגלית.

תעודת יושר עם אפוסטיל

תרגום נוטריוני הינו "מסמך רשמי" בישראל. על מנת לתת לו תוקף בחו"ל יש צורך באישור אפוסטיל, שהוא אישור רשמי של מדינת ישראל על אמיתות המסמך, והיותו מסמך רשמי בישראל.

את אישור האפוסטיל ניתן לקבל בעמדות אפוסטיל המצויות ברוב בתי המשפט.

תעודת יושר באנגלית – מחיר אישור נוטריון

תעריפי הנוטריון נקבעים על ידי משרד המשפטים והם אחידים לכל הנוטריונים בארץ. לפירוט מלא של תעריפי נוטריון כנסו ל-מחירון נוטריון.

מחיר אישור נוטריוני לתרגום תעודת היושר נקבע בהתאם למספר המילים שבתרגום. עד מאה המילים הראשונות שבתרגום המחיר הוא 209 ₪ בתוספת מע"מ. לכל מאה מלים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים המחיר הוא 166 ₪ בתוספת מע"מ. סכום נוסף נגבה על מילים מעבר לאלף.

אם נדרשים מספר עותקים, על כל עותק נוסף לעותק הראשון ישולם 78 ₪ כולל מע"מ.

(המחירים נכונים לשנת 2019).

משרד עו"ד ונוטריון יצחק גולדשטיין ערוך לספק את כלל האישורים הנוטריונים במהירות, מקצועיות ובשירות מצוין. אישור נוטריון על תעודת יושר באנגלית נעשה בדרך כלל ביום הפניה.

לקבלת שירות מקצועי ומהיר לתרגום נוטריוני לתעודת יושר התקשרו: 035758484 או פנו במייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו

דילוג לתוכן