עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום תעודת זהות לאנגלית

תרגום תעודת זהות לאנגלית

נוטריון ועו"ד יצחק גולדשטיין מבצע תרגום תעודת זהות לאנגלית, ונותן אישור נוטריון לתרגום ספח תעודת זהות באנגלית – Identity card.

תעודת זהות באנגלית

תעודת זהות היא אישור רשמי של הנושא אותו כתושב חוקי של המדינה אשר הפיקה את התעודה. המטרה העיקרית של התעודה היא לצורך זיהוי נושא התעודה. לתעודה מצורף ספח תעודת זהות המכיל פרטים על בן הזוג וכן ילדים של בעל התעודה.

מתי צריך תרגום ת"ז לאנגלית?

תרגום תעודת זהות באנגלית נצרך כאשר מבקשים להוכיח תוקפה של תעודת הזהות במדינה אחרת. למשל אדם שצריך להוכיח לגופים בחו"ל, כמו משרד הפנים, גופים ממשלתיים אחרים, בתי משפט ועוד, נכונות של פרטים מתוך תעודת הזהות, כמו אזרחות, כתובת, ילדים וכיו"ב. במקרה זה הא צריך להמציא אישור נוטריון לתרגום התעודת זהות. 

אפוסטיל על אישור תרגום נוטריוני של תעודת זהות באנגלית

תרגום ת"ז מתבצע ע"י נוטריון לאנגלית או ע"י מתרגם מקצועי לאנגלית. 

אישור נוטריוני לתרגום ניתן ע"י עו"ד נוטריון הבקיא בשפות עברית ואנגלית.

תרגום נוטריוני נחשב ל-"מסמך רשמי" בישראל. על מנת ליתן לתרגום הנוטריוני תוקף בחו"ל יש צורך באישור אפוסטיל, שהוא אישור רשמי של מדינת ישראל על אמיתות המסמך, והיותו מסמך רשמי בישראל.

את אישור האפוסטיל ניתן לקבל בעמדות אפוסטיל המצויות ברוב בתי המשפט.

מחיר תרגום נוטריוני לתעודת זהות

תעריפים נוטריונים קבועים ע"י משרד המשפטים והינם זהים לכל נוטריון בישראל. לפירוט תעריפים נוטריונים ראו – מחיר נוטריון.

מחיר תרגום נוטריון של תעודת זהות נקבע לפי מספר המילים בתרגום. למאה מילים ראשונות בתרגום משולם 236 ₪ בתוספת מס ערך מוסף. לכל מאה מילים נוספות או חלקן, עד אלף מילים משולם 186 ₪ לא כולל מע"מ. מעל אלף מילים משולם סכום נוסף.

במידה ונדרש תרגום של תעודה זהות בלבד (ללא ספח) כמות המילים בדרך כלל הינה פחות ממאה מילים ולכן מחיר האישור יהיה 236 ₪ בתוספת מע"מ.

במידה ונדרש תרגום של תעודת זהות וספח, כמות המילים מסתבר תהיה יותר ממאה מילים ולכן מחיר האישור יהיה לא פחות מ- 422 ₪ לא כולל מע"מ.

כאשר מאושרים מספר עותקים, לכל עותק שמעבר לראשון משולם 73 ₪ בלבד בתוספת מע"מ.

(המחירים הינם לשנת 2024).

משרד עורך דין ונוטריון

נוטריון ועו"ד יצחק גולדשטיין – משרד עורכי דין, מספק כל אישור נוטריוני במקצועיות, מהירות, ושירות מצוין. אישור נוטריוני לתרגום תעודת זהות מבוצע בד"כ ביום הפניה או למחרת.

לקבלת תרגום נוטריוני לתעודת זהות, במהירות ומקצועיות, התקשרו אלינו: 03-5758484 או שלחו מייל main@ygoldlaw.co.il.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן