עמוד הבית >> נוטריון >> תרגום נוטריוני >> תרגום חשבון מים לאנגלית

תרגום חשבון מים לאנגלית

חשבון מים באנגלית – יצחק גולדשטיין משרד עורכי דין ונוטריון עורך מסמכים ואישורים נוטריונים ובכללם תרגום נוטריוני של חשבון מים לאנגלית – water bill.

חשבון מים באנגלית

כל עסק או צרכן ביתי מקבל כל חודשיים בממוצע כל 60 יום חשבון דו חודשי מהתאגיד האחראי על הגעת המים לצרכנים ועל מערכות הביוב במועצה בה הוא גר או העק שלו קיים. החיוב יוצא לאחר קריאת מונים (הפרטי והמשותף), וחישוב החיוב בהתאם לתעריפים הקבועים בחוק. כך למשל התעריף במגורים מתייחס לתעריף יסוד להקצאת מים לפי מספר הנפשות המעודכן בנכס, ותעריף גבוה לצריכת מים מעבר להקצאה. את החיוב ניתן לשלם לרוב גם באמצעות האינטרנט.

תרגום חשבון מים לאנגלית

פעמים רבות נדרש אישור תרגום נוטריוני על חשבון של חברת המים. חשבון מים מגיע היום בנפרד מחיוב הארנונה. כיום יש שלל חברות ביניהם הרי נצרת, מי התנור, חברת הגיחון, יובלים אשדוד בע"מ, יובלים בשומרון, תאגיד כפרי גליל תחתון, מי ברק, מי חדרה, מי לוד, מי נעם, מי נתניה, מי עירון, מי ציונה, מי רקת, מי שבע, מי שקמה, מיתב, מניב ראשון, אילת עין נטפים, ת.מ.ר, מי מודיעין, מעינות זיו, מעיינות אתא, מי רעננה, מי קרית גת, מי הרצליה, שרונים, מי כרמל, מי יבנה, פלג הגליל, עין כרמים, מי רהט, עין אפק, הבאר השלישית רחובות, מי תקוה, פלגי השרון, מי שמש, מי אשקלון, מי הגליל, מי הוד השרון, מי עכו, מי אונו, מי בת-ים, מי גבעתיים, מי רמת גן, מעינות השרון, מי אביבים 2010 בע"מ.

מחיר תרגום נוטריוני

מחירון נוטריון נקבע על ידי משרד המשפטים והוא אחיד לכל הנוטריונים בארץ. לפירוט מחיר נוטריון כנסו ל-מחירון נוטריון.

מחיר אישור נוטריוני לתרגום חשבון מים נקבע לפי מספר המילים שיש בתרגום. עד 100 מילים ראשונות בתרגום המחיר – 236 ₪ + מע"מ. לכל 100 מלים נוספות או חלקן, עד 1,000 מילים המחיר – 186 ₪ + מע"מ. סכום נוסף נגבה על כל 100 מילים מעבר ל-1,000.

אם מופקים מספר עותקים, על כל עותק נוסף מעבר לראשון המחיר 85 ₪ כולל מע"מ.

(המחירים לשנת 2024)

משרד עורכי דין ונוטריון יצחק גולדשטיין ערוך לספק את כל האישורים הנוטריוניים במהירות, ונוחות.

לקבלת תרגום נוטריוני, בשירות מהיר, נוח ומקצועי, התקשרו: 035758484 או פנו למייל main@ygoldlaw.co.il או בטופס.

תחומי ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן